Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi vigyek ajándékba?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi vigyek ajándékba?

Figyelt kérdés
Valami ezüst ékszert szeretnék az első randira mert névnapja van, és szerintem értékelné+(ami nem mellékes) be is vágódnék nála. Gyűrű nem akarok mert az ciki, nyaklánca tudtommal van. Mit vegyek neki 3000 Ft-ig?
2011. febr. 2. 17:21
1 2
 11/13 anonim válasza:

hali bence! mindkettő címnél ugyan azt a hibaüzenetet kapom vissza.

Hi. This is the qmail-send program at freemail.hu.

I'm afraid I wasn't able to deliver your message to the following addresses.

This is a permanent error; I've given up. Sorry it didn't work out.


te vagy a kérdés kiírója? ha igen, akkor megpróbálok én neked privátot küldeni.

lehet a freemail-el van a baj...lengyel email címre is ugyan ezt csinálta nemrég...pedig a "válaszol"-al válaszoltam az üzenetre amit onnan kaptam a létező email címről, és mégis azt kaptam vissza, hogy nincs ilyen cím...de akkor arra gondoltam, hogy biztos azért nem működik, mert lengyel...azt hiszem ideje lecserélnem a freemailt.. .-.-

akkor légy szíves írj egy üzenetet ide, hogy tudjak neked privátot küldeni.

minden jót!

2011. febr. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Igen, én vagyok a válasz kiírója:)

Hát szerintem is a freemaillal lehet a gond, de ki tudja:D

2011. febr. 12. 11:32
 13/13 A kérdező kommentje:

Úgy értem kérdés kiírója:)

Bocsi csak reggel még kómás vagyok:D

2011. febr. 12. 11:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!