Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Segitseg kene! Nem ertek vmit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segitseg kene! Nem ertek vmit?

Figyelt kérdés

16 vagyok es fiu, es nekem mindenki azt mondja, sok csaj megnez engem (a szuleim is allandoan ezt hajtogatjak hogy jokepu vagyok meg minden), csak nem veszem eszre, ennek ellenere tobbszor is megfigyeltem, hogy nem neznek meg egyaltalan. Miert mondjak nekem ezt?


Felreertes ne essek, nem tartom magam luzernek. Egyszeruen nem ertem minek mondjak, ha nem igaz (tapasztaltam, mindennap es mindennap)


2014. jan. 15. 20:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Mert jófejek. Azt nyilván csak te tudod hogy tényleg megnéznek-e.
2014. jan. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
bíztatnak hogy nem is vagy te olyan csúnya :)
2014. jan. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet hogy pont mikor nem veszed észre akkor néznek :)
2014. jan. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hat, mindig korulnezek, es semmi. De legalabb megmondhatnak az igazat...azzal biztatnanak a legjobban
2014. jan. 15. 20:54
 5/6 anonim ***** válasza:

Na, neki is azt mondta az anyukája hogy jóképű.


[link]

2014. jan. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Jah, van benne vmi.


amugy mar megjegyeztem nekik, hogy tok mindegy ki hogy nez ki, a szulei ugy fogjak szeretni (ameik olyan); meg ha quasimodo az illeto akk is jokepunek fogjak mondani mert szeretik

2014. jan. 15. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!