Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem értek vmit! Valaki....

Kittike0423 kérdése:

Nem értek vmit! Valaki. segíteni? (lányok)

Figyelt kérdés

azt nem értem hogy már augusztusban megjött rendesen a menstruáció, (anyukám mondta hogy néha ki szokott maradni 1 hónap ) így is lett kimaradt a szeptember de most októberben is kimaradt !!! és nem értem mi történik és anyum se !!

Lécci ha tudtok erről vmit vagy már valakivel ugyan ez megtörtént az írjon !!!!


2012. nov. 2. 09:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem élsz nemi életet akkor csak annyi hogy még nem állt be a szervezeted a rendszeres, normális menstruációra. Az elején amikor a szervezetednek is át kell állnia, hogy változik, bizony előfordul hogy annyira rendszertelen hogy akár 1-2 hónapokat is kimarad. Ezért is tanácsolják, hogy akinek megjön az első menstruációja az menjen el nőgyógyászhoz. Tőle meglehet kérdezni hogy is van ez, és ha ne adj isten nem tartaná jónak akkor tud segíteni.
2012. nov. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
14 éves vagyok !!!
2012. nov. 2. 10:40
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezek szerint még nem élsz nemi életet.

Igen, nekem is kimaradt néhányszor, bár egymás után 2 hónapig azért nem. Szerintem a legtutibb, ha elmentek nőgyógyászhoz. Biztosat csak ő tud neked mondani.

2012. nov. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem miután megjött, még 1-2 évig nem volt valami rendszeres. Előfordult, hogy 3 hónap is kimaradt, de azt mondták annyi még belefér. Azóta minden rendben. Eltelt pár év, és beállt.
2012. nov. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!