Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért szexelnek a lányok...

Miért szexelnek a lányok mikor még nem is érték el a 18 életévüket?

Figyelt kérdés
2010. máj. 8. 11:16
 1/7 anonim ***** válasza:

és a fiúk? :D

aki még kislány és nincs felkészülve és csak egy egynpaos fiúval teszi meg ezt, az tényleg szégyen

viszont ha fel van készülve és érett rá :) mert miért ne lehetne az, én is igy voltam vele, azóta is együtt vagyok a barátommal és ez igy is marad :) mert szép dolog, ha olyannal csinálhatod, akivel imádjátok egymást

2010. máj. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
minek kéne ehhez elérni a 18. életévet, hol élsz te?! amúgy gondolom azért szexelnek, mert vágynak a szexre, mi másért?
2010. máj. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A dédimamád és kortársai miért szülték már a 2. gyereküket 18 évesen? Engem meg ez akaszt ki, hogy újabban a sok prűd jön ezekkel a kérdésekkel, holott nagyanyáik legkésőbb 16-18 évesen túl voltak már a nászéjszakájukon! Szerintem aki érett, az csinálja. Nem a kortól függ az érettség!
2010. máj. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sőt az újkor elején már 14évesen férjhez adták őket. Hú micsoda szemétség.... én konkrétan totál lesz@rom :)
2010. máj. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
mert jó. =)
2010. máj. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

-.-

nem mindegy h mikor szexelnek ..

ha jól esik nekik csak bátran ;)

2010. máj. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mert ezt látják, hallják mindenhol. És úgy érzik, gáz "későn" kezdeni....
2010. máj. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!