Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Festékhiányos vagyok, ami azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Festékhiányos vagyok, ami azt jelenti hogy nem tudja a testem teljesen beszinezni az egészet, ezért valahol sokkal világosabb a bőr. Nagyon zavarja a lányokat, hogy nem természetes a lábam?

Figyelt kérdés

Van egy nagy volt a jobb lábamon, és nagyon szégyellem, nyáron nem nagyon merek rövidnadrágba menni, vagy elmenni csajozni, mert azt hiszem hogy ez elriasztja őket, azt hiszik leprás vagy iylesmi vagyok...

Lehetne ezzel valamit csinálni?


2008. júl. 16. 19:15
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Oké, köszi mindenkinek :)
2008. júl. 20. 22:02
 12/12 anonim válasza:
0%
Szörnyszülött vagy mint én :)
2010. ápr. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!