Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Festékhiányos vagyok, ami azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Festékhiányos vagyok, ami azt jelenti hogy nem tudja a testem teljesen beszinezni az egészet, ezért valahol sokkal világosabb a bőr. Nagyon zavarja a lányokat, hogy nem természetes a lábam?

Figyelt kérdés

Van egy nagy volt a jobb lábamon, és nagyon szégyellem, nyáron nem nagyon merek rövidnadrágba menni, vagy elmenni csajozni, mert azt hiszem hogy ez elriasztja őket, azt hiszik leprás vagy iylesmi vagyok...

Lehetne ezzel valamit csinálni?


2008. júl. 16. 19:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Sok lánynak is van ilyen. És olyan is, akinek az egész teste tiszta foltos, de nyugodtan mutogatja a testét, kivágott, mini ruhákban jár. Ha nekik van párjuk (és miért ne lenne?), akkor neked is lesz. Csak fogadd el, hogy ilyen vagy. A lányok tudni fogják, hogy mitől van ott a folt, és biztos vagyok benne, hogy nem arra fognak gondolni, hogy leprás lennél.
2008. júl. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

aki szeret téged az nem azt nézi hogy hol vagy foltos.

hajrá hajrá! csajozz nyugodtan tényleg. hidd el hogy egy csajt nem az érdekli hogy foltos a lábad e vagy sem. hanme hogy aranyos kedves srác vagy meg ilyesmik.

2008. júl. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
0%

Szia. Nagyon együttérzek veled, mert nekem az egész lábam a narancsbőrrel van tele:( Jó ez messzebbről nem látszik annyira, mint a te foltod. Úgy vettem ki a szavaidból, hogy te már elfogadtad magad mások véleményétől félsz. Sajnos én magamat nem tudom elfogadni, mások véleménye meg nem érdekel én sem merek rövid ruhába járni mivel a vádlim is "szakadt".


Nah az én bajaimat félretéve gondolom a napozás sem segít. Nekem egyetlen hófehér "nagyobbacska" folt van a hátamon ami max rózsíszinre kipirul. Nem tudom az folt az-e amire én gondolok. Strandon láttam már, hogy ilyen csokibb színű folttal volt tele a férfi mellkasa, lába, háta... Társaságban volt:)


Nem tudom ha nem mész strandra hanem csak sétálni megpróbálhatnád a barnító krémet esetleg... Lehet nem lenne hülyeség és kicsit talán takarná, vagy esetleg púder..

2008. júl. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Engem egyaltalan enm erdekelne hogy milyen a parom laba!Meg ha csajoznal is engem hidegen hagyna ha neked hupikek a labad akkor is!Ez nem zavar egy lanyt sem (szerintem)Az en baratom meg furcsan mondja a r betut na es???Attol meg kedves,rendes,figyelmes!
2008. júl. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nem is nézem a fiúk lábát... Volt egy srác, akinek szintén ilyen problémája van, csak azt láttam, h vmit takargat néha, aztán addig izéltem amíg meg nem mutatta. Hát basszus, ez nem is olyan szembetűnő dolog szerintem. Meg nem is elriasztó..:) Ha normális lányoknál próbálkozol - úgy értem okos, nem vmi balfasz öntelt menjünkbeaplázábaésszedjünkfelvmiagyilaghozzámvalósrácot tipus- akkor ez nem fogja érdekelni. Hidd el vannak rosszabb dolgok.. Amúgy meg milyen lenne már.. Odamész egy lányhoz és azt mondaná, hogy nem járok veled mert világosabb a bőröd a jobb lábadon..:O Ugye, hogy hülyén hangzik?:D Normális lánynál ez nem lesz gond hidd el.;)
2008. júl. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Van egy frankó szexepiled. Ne szégyeld! Szerintem.
2008. júl. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia másik Foltos! Én lány vagyok, és nekem is pigmenthiányom van. A karjaimon és a lábamon is, és látszik közelről és távolról is:)))) Ne törődj vele, nálam sosem számított ez a pasizás terén, és kicsi koromban sem piszkáltak vele. Nyugi normális ember el fogja fogadni, barommal meg nem törődünk:)))
2008. júl. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nincs semmi baj vele.Nem fognak a lányok undorodni tőle.Amugy nekem is kevés a festékanyag a szervezetemben mert hiába vagyok minden nap kint a szabadban a napon akkor is hófehér vagyok :) Dehát semmitsem lehet csinálni.
2008. júl. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem sem kell ezt szégyelned! Az ilyen barnítókrémet meg ilyen hülyeségeket pedig felejtsd el. Az pedig, hogy zavar e minket, hogy nem természetes a lábad, eleve hülyeség... A te lábad így természetes és ha midnenfélével kennéd, az lenne a természetellenes. Engem őszíntén egyáltalán nem zavarna, ha a párom testén bármi iylesmi lenne. Ha megismerek vkit és szeretem, ez nem fontos. Ezzel együtt szeressen valaki, ne takargasd.
2008. júl. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább ez a szexepiled, nehogy szégyelld:)))
2008. júl. 17. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!