Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Természetes az, hogy eddig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Természetes az, hogy eddig EGY LÁNY SEM tetszett igazán nagyon?

Figyelt kérdés

Elég sok csinos lányt látok nap mint nap az utcákon.

De, úgy igazán egyikre sem mondhatom azt, hogy Hűűű de gyönyörű, tökéletes!

Mindig van valami ami nem tetszik, a haja színe, a öltözködése, a stílusa, az arca.

Vagy ha egész jól nézett kik, mikor megismertem, inkább nem kellet, mert nem tetszett a viselkedése.

És kicsit elvagyok keseredve e miatt. Mert már 20 éves vagyok, és még nem volt barátnőm. :(

Lesz valaha is olyan lány, aki tetszeni fog úgy, ahogy van?

Vagy adjam fel, és érjem be kevésbé szép lányokkal?


2011. máj. 8. 10:39
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
keress fel egy pszichológust,mert lehet hogy látens b*zi vagy...XD
2011. máj. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ne add fel. Jön majd az igazi. Addig is ne a tökéletest keresd, mert első látásra szinte senki sem az. Pozitívan gondolkozz.
2011. máj. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
add fel és később rájössz hogy nem a szépség számít igazán :)
2011. máj. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Tökéletes nincs... Sem fiú sem lány... Te tökéletesnek gondolod magad? Lehet hogy mások rólad gondolják azt hogy, de gáz a haja, vagyí de sz@rul öltözködik...

Én is mindig azt hittem hogy nekem a tökéletes Don Juan kell, hát rájöttem hogy a jó pasik a legg*cibbek. (Tisztelet a kivételnek)

Szerintem kicsit add lejebb a mércét mert soha nem lesz senkid... Sok sikert!

2011. máj. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nincs tökéletes ember, az pedig elég szomorú, hogy neked a külső ennyire mérvadó. azt mondod, szépek, de nem tökéletesek, ezzel mi a gond? azt megértem, ha egy számodra visszataszító lánnyal nem jönnél össze, de akinek mondjuk már nem olyan színű a szeme, mint amilyet elképzeltél, azzal már nem mennél bele egy kapcsolatba? :D inkább a viselkedést és a belsőt figyeld, ha valaki tetszik neked, ne azt, hogy milyen színű a haja.
2011. máj. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
73%

Tökéletes igenis van, ami ugyanakkor nem mindenkinek ugyanaz. Nyilván nem. De a kérdező a "saját tökéletesét" miért ne találhatná meg? Nem hiszem, hogy arra gondolt volna, hogy olyasvalakit keres, akin még egy anyajegy sincs. Inkább valakit, aki tökéletes "úgy, ahogy van", összhangban önmagával. Összefoglalnám tehát: a szerelmet keresi a kedves kérdező, és nagyon jól teszi. Biztos is vagyok benne, hogy rá fog találni.

Abbahagyni?!

2011. máj. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
túl válogatós vagy. nézz magadba. te sem vagy tökéletes!
2011. máj. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem ha erősen feszülnek a golyóim, olyankor mindenki szép, a ráncos vénasszonytól, a mosónőn át, az általános iskolás kislányig. Úgyis a pina számít, ne vessz el a részletekben :) Ha neked mégsem, akkor az első hozzászólónak lesz igaza :)
2015. okt. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!