Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Átvertem 1 pasit, mit csinálja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átvertem 1 pasit, mit csináljak h visszaszerezzem?

Figyelt kérdés
szóval,úgy vertem át hogy neten másnak adtam ki magam ő abba a csajba nagyon szerelmes lett,aztán neten kersztül normálisan velem is megismerkedett..mikor találkoztunk nagyon bejöttem neki..amikor kiderült hogy én voltam a másik csaj is kiborult,fél év után kibékültünk és mondta h még mindig nagyon bejövök neki..én meg már szerelmes vagyok belé..csak ő elég kemény fejű és ott lesz mindig az hogy átvertem és ezért nem akar összejönni velem..pedig ha nem vertem volna át akkor már rég járnánk már sokszor bocsánatot kértem tőle...mit csináljak h összejöjjünk??segítsetek..nagyon szeretem őt!!
2008. júl. 16. 18:40
 1/9 Satanné ***** válasza:
100%
Aki másnak vermet ás, maga esik bele!
2008. júl. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos késő bánat... szerintem már sosem fog bízni benned
2008. júl. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
azt tudom de a remény hal meg utoljára...
2008. júl. 16. 19:42
 4/9 anonim ***** válasza:
Sajnos azt kell mondjam, hogy a helyében én sem bocsátanék meg. Gondold végig, milyen lenne, ha téged átverne egy pasi? Szerintem nem jó érzés! De az ember a hibáiból tanul. A bocsánat kérés itt már nem segít. Élj a mának, de a múlt befolyásol. És hogyha zaklatod a "bocsi, tényleg nem csinálok ilyet többet" szöveggel, csak még jobban hergeled. Egy kis időt adj neki, aztán még barátok lehettek. De a bizalom az elveszett. És bizalom nélkül nincs kapcsolat.
2008. júl. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az a baj,hogy másnak adtad ki magad,mint aki vagy.Úgye nem mondtál igazat akkor neki,félrevezetted,így már nehéz a megbízni a másikban.Mindig benne lenne az,hogy vajon most igazat mondassz e vagy sem...Valahol érthető.Túl sokat nem tudsz tenni,max várni.Ha esetleg kapcsolat már nem is lesz belőle,jó viszonyba még lehettek,jó barátként.
2008. júl. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát akkor reménykedj, én sem jönnék össze veled az ő helyében. Szerintem hagyd. Szerintem.
2008. júl. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
tudom szemét voltam vele nagyon...de...áááá...inkább semmi.. úgy sem fogok vele összejönni...
2008. júl. 18. 12:44
 8/9 A kérdező kommentje:
hehhehehehehhehehehehehhe összejöttem vele..waoo ezt nem gondoltátok volna mii???
2008. júl. 25. 15:53
 9/9 zabina93 válasza:
én is pont így jártam :S azóta nem beszéltem azzal a sráccal de nekem jobb is így :/ tiszta szégyen amit csináltam...
2011. máj. 31. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!