Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehet nála esélyem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet nála esélyem?

Figyelt kérdés
Sziasztok,17 éves srác vagyok és van egy 16 éves leányzó akibe konkrétan lassan 3 éve szerelmes vagyok.Igazából nem tudom hogy ő mit érezhet irántam,de volt már nálam,puszilgattam a nyakát,tapiztam a domborulatait,amiből én arra következtettem hogy lehetne valami,de sajnos nagyon félénk vagyok.Most épp nincs senkije,de úgy hallottam hogy egy másik sráccal fűződik köztük valami,és ha ez beteljesedik akkor nem akarok belerondítani a kapcsolatukba.Szóval szerintetek mi lehet a fejében?Normális hogy ilyeneket enged egy jó barátjának?Egyébként még erotikus képeket is küldött magáról tavaly,szóval nem tudom mi van.Lehet hogy már elcsesztem,nos mindegy köszönöm hogy elolvastátok.és a válaszokat is:D

2014. jan. 9. 20:32
 1/2 anonim ***** válasza:
nem akarlak megsérteni de egy kis k.rvába vagy szerelmes :/
2014. jan. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Elég furcsának találom a helyzetedet. Tapiztad meg puszilgattad, de azt állítod félénk vagy? Ez csak az én számomra hangzik nagyon furcsának? Amúgy szerintem szedd össze magad és beszéld meg vele az egészet 4szemközt és mondj el neki mindent
2014. jan. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!