Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy srác azt mondta, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy srác azt mondta, hogy rosszul smárolok. Ez kicsit visszavette az önbizalmam. Vélemény? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Buli előtt rendesen bealapoztunk a barátnőimmel. Amikor odaértünk, mindenki "összejött" valakivel az este folyamán. Valószínűleg azért alakult így, mert túl sokat ittunk, mindenesetre jól éreztük magunkat... És egy srác nekem utólag azt mondta, hogy annyira nem smárolok valami jól:S Persze akkor odáig volt értem, pedig annyira nem is volt elázva. De ettől függetlenül egy kicsit meglepő volt ezt hallani.. De eddig nem volt semmi panasz. És utána sem (ez már régebben történt). De mégis érdekelne, hogy mi a véleményetek erről?
2009. nov. 30. 18:50
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

hehe xD ez tetszik :D

kár hogy nem gondoltam rá énis hamarabb... mostanában már nem szoktunk beszélni.

2009. nov. 30. 19:04
 12/15 anonim ***** válasza:

nekem is volt anno egy 15-16 eves baratnom, es sajnos nem igazan tudott csokolozni. erzessel kell azt is... ezt gyakorolni lehet, de tanulni nem igazan, ra kell erezni...

21f

2010. ápr. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Örülök, h 16 éves kis csitri létedre leiszod magad a bulikban, eltelik pár év, és azt se fogod tudni, ki b.szott meg éjjel. Aztán majd jön az abortusz, esetleg az apa nélküli gyereknevelés.

Drakulálok, h ennyi idősen azzal smárolsz, aki szembe jön veled, remélem aids-es leszel pár éven belül, és a társadalomnak ez a romlott fele is kipusztul. Mert nemsoká már nem csak smárolni fogtok egy-egy elázott állapotban, hanem szobára mentek.

Sok sikert az egyre gyorsabban közeledő terhességhez, és gyerekneveléshez!

2010. ápr. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Az a srác egy paraszt, akkor sem mondunk ilyet egy lánynak, ha valóban így van. Egyébként meg az ő hibája, ha nem tudja kihozni belőled a legjobbat.
2010. ápr. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Kedves 23:03

Halvány fogalmad sincs arról, hogy milyen az életem, és hogy milyen ember vagyok, szóval ne oltogass úgy, hogy nem is ismersz. Nem vagyok kis csitri. Kezdjük azzal, hogy nem fordul ilyen elő gyakran... Igazából ez volt az első ilyen alkalom. Nem ilyen típus vagyok, de úgy látszik, az alkohol ezt hozza ki belőlem... Lényegtelen, ugyanis megtanultam, hogy nem érdemes totál leinnia magát az embernek ahhoz, hogy jól tudja érezni magát... Biztos veled is előfordult már olyan, amire kevésbé vagy büszke.

Ja, és még annyi, hogy ismertem a srácot. Szóval nem smárolok minden egyes idiótával, aki szembe jön velem.

Kösz szépen, hogy elmondtad a véleményed. Terhesség és ehhez hasonló dolog a közeljövőben nem várható, megnyugtatlak. De azért ebből szépen látszik, milyen szűk látókörű rasszista barom vagy :)

2010. ápr. 21. 22:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!