Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy srác azt mondta, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy srác azt mondta, hogy rosszul smárolok. Ez kicsit visszavette az önbizalmam. Vélemény? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Buli előtt rendesen bealapoztunk a barátnőimmel. Amikor odaértünk, mindenki "összejött" valakivel az este folyamán. Valószínűleg azért alakult így, mert túl sokat ittunk, mindenesetre jól éreztük magunkat... És egy srác nekem utólag azt mondta, hogy annyira nem smárolok valami jól:S Persze akkor odáig volt értem, pedig annyira nem is volt elázva. De ettől függetlenül egy kicsit meglepő volt ezt hallani.. De eddig nem volt semmi panasz. És utána sem (ez már régebben történt). De mégis érdekelne, hogy mi a véleményetek erről?
2009. nov. 30. 18:50
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
16/L voltam.
2009. nov. 30. 18:51
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Semmi, csak provokált...
2009. nov. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
ja, és légyszi írjatok a komik mellé nemet és kort:) köszi:)
2009. nov. 30. 18:51
 4/15 anonim ***** válasza:
68%
Megsértődött, mert nem "ápoltad" le...
2009. nov. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
őőő... hogy érted azt h nem "ápoltam" le?
2009. nov. 30. 18:54
 6/15 anonim ***** válasza:
biztos túl sok nyálat használsz, ha úgy érzed sok a nyál, akkor nyeled le.. 16/F
2009. nov. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
"ápoltad" szoptad le...
2009. nov. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

18:54

annyira azért nem voltam részeg, és emlékszek, hogy nem használtam sok nyálat... :D


18:56

egyáltalán nem az a típus, aki ilyet kérne... :/

2009. nov. 30. 18:59
 9/15 anonim ***** válasza:
Esetleg nincs szájmozgás csók közbe? Ez is gyakori probléma. Vagy nagyon átdugod a nyelved. Más nem jut eszembe ami annyira rossz lehet:D
2009. nov. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy csak meg akar tanítani csókolózni...

Te meg nem értetted a célzást...

Legközelebb mond azt, hogy "Miért?Tanítani szeretnél?"

Ha nem jön be a fószer akkor mond neki, hogy "A Te technikád sem valami extra!"

2009. nov. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!