Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan csinaljam az elso csokot?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csinaljam az elso csokot?

Figyelt kérdés
nem az alkalomra vagyok kivancsi,hanem hogy hogyan smaroljam le..valahogy probaljatok mar leirni nem csak hogy majd jon magatol...nekem az elso lenne de a csajnak nem..

2014. jan. 1. 19:37
 1/4 The Guard ***** válasza:
Szájjal a legjobb ;)
2014. jan. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
koszonom...de hoooooogy?
2014. jan. 1. 19:44
 3/4 anonim válasza:

Amikor összeér a szátok rakj a szájába egy jó nagy adag csulát, majd nyomd le a nyelved a torkán és hagyd ott amíg érzed hogy lélegzik.


Amúgy nem tudom, neten nézz utána, mindenki máshogyan szereti.

2014. jan. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
es hogyan csinaljam hogy neki is jo legyen? ha nem ugy szereti ahogy en smarolok akkor? :-s
2014. jan. 1. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!