Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » (KÉP) Férfiak ( nem kisfiúk)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

(KÉP) Férfiak ( nem kisfiúk) bejön nektek egy ilyen összeállítás első randira vagy fogjam vissza magam?

Figyelt kérdés

Persze közölném,hogy ő is öltözzön elegánsan mivel eleve olyan helyre megyünk tehát nem az lenne,hogy én így a férfi pedig mackóban :)

[link]


2014. jan. 1. 11:44
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
13%
Ja világos. Mennél kifele ausztriába gazdag gyerekhez eltartatni magad, igaz anyukám? :D Hát, szoríts rá erősen majd ha a szép felsődben lovagolod, és biztos lehetsz benne hogy nem lesznek anyagi gondjaid. Tükörbe azért ne nézz, mert lehet hogy elhányod magad :)
2014. jan. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
Lehet a kalapot mellőzöm de a ruha nagyon tetszik..Az utolsónak üzenem,hogy eltudom tartani magamat 17 éves korom óta dolgozok az iskola mellett tudom mi az a munka és mennyit kell gürcölni 1 lepukkant gyárba 50ezer forintokért...Elég sekélyes gondolkodásmódra vall ha rögtön skatulyába helyezik az embert azért mert egy másik országban találta meg a párját.nem én kerestem Őt hanem az élet hozta így,hogy a társkereső oldalon egymásra találtunk. A többiek véleményét pedig ami a ruhával kapcsolatos nagyon szépen köszönöm.
2014. jan. 1. 16:04
 23/27 anonim ***** válasza:
Akkor bocs. A ruha viszont ettől elketintve szerintem egész jó.
2014. jan. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Mellőzd is sztem a fátylat, amúgy pedig tényleg nem kell egyből azt gondolni mindenkiről, h csak azért, mert nem csóró, főleg, ha nem is azzal dicsekszik.


Egyszer bírtam a tv-ben az egyik híres modell csajt, akinek képviselő a férje. Az nyomatta, h nem a pénzéért szereti, meg mittudomén, de amikor kérdezték tőle, h, ha szegény lenne, akkor is vele lenne-e, erre jött a válasz: azért nem. :DDD egy kis freudi elszólás. :DDD utána meg magyarázkodott kicsit, h blablabla. :DDD az tetszett. :D

2014. jan. 2. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim válasza:
azt a kalapot nehogy felvedd!!!
2014. jan. 3. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Nem igazán tetszik. Valami nagyon különleges egyéniségnek kell lennie valakinek aki ezt felveszi, hogy ne legyen se idegesítő, se béna. Kalap nélkül is olyan semmilyen. Mintha egy függönybe lenne öltözve. De mindegy ki mit mond, aszerint kellene öltözni, amit oda felvesznek. Ha függönyt vesznek fel, akkor menjél te is függönybe.
2014. jan. 3. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Na, megvolt a randi?

Mit néztetek meg?

2014. ápr. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!