Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » (KÉP) Férfiak ( nem kisfiúk)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

(KÉP) Férfiak ( nem kisfiúk) bejön nektek egy ilyen összeállítás első randira vagy fogjam vissza magam?

Figyelt kérdés

Persze közölném,hogy ő is öltözzön elegánsan mivel eleve olyan helyre megyünk tehát nem az lenne,hogy én így a férfi pedig mackóban :)

[link]


2014. jan. 1. 11:44
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

Első randi a bécsi operaházban?

Biztosan nem az :) (mármint nem randi)

A filmekben talán igen, de nekem egy kicsit "kirakatba teszem" érzésem van. :)

2014. jan. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
Nem tudok róla,hogy híresség lenne,sem arról,hogy gazdag..saját bevallása szerint a (középosztályban) helyezkedik el :) 4 hónapja beszélünk az interneten és telefonon.Mivel mondtam,hogy engem ezek a dolgok érdekelnek és szívesen megnézném az operaházat azt mondta semmi akadálya és elmehetünk oda.Így esett a választás erre még kb 1 hónap mire kiutazok hozzá addig megvarrom ezt a ruhát magamnak,vagy hasonlót.Csak érdekelt nem-e lenne nagyon erős és hivalkodó. Az eddigi válaszokat köszönöm szépen :)
2014. jan. 1. 12:00
 13/27 anonim ***** válasza:
Szerintem ha ő hívott meg az operába, tudja hogy kell felöltöznie. Mellesleg ha nekem az első randin meg akarná mondani egy lány hogy mit vegyek akkor hellooo. AMúgy a ruha se nagyon tetszik, de tény hogy operába ilyesmibe kell megjelenni 22f
2014. jan. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Operaházba tökéletes. :) De ezt érdemes lett volna a kérdésben közölni, mert elsőre furán jött ki. Egy sima vacsorára pl. nagyon sok lenne.
2014. jan. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
Visszaolvasva tényleg kicsit összevissza fogalmaztam de nagyon izgatott vagyok.Elnézést :) amúgy nem vagyunk még 40 évesek én 24 ő 29
2014. jan. 1. 12:35
 16/27 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszene, ez való egy igazi NŐ-höz. 23/F
2014. jan. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Az eleg gaz lenne... egy ujabb kislany aki hercegnönek kepzeli magat.
2014. jan. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
ez abszolúlt nem jó a bécsi operabálra. Ott gondolom a dress code minimum a black tie (nem gondolnám hogy white tie)
2014. jan. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Túl feltűnő.
2014. jan. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Bocsi, de ezt a fátylas dolgot leszámítva nem rossz sztem, de ez a fátyol vagy mi, nekem olyan furának tűnik, nem is tudom mit mondanék rá, de nem pozitívat az biztos.
2014. jan. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!