Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy kell lányokkal randizni? :c

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell lányokkal randizni? :c

Figyelt kérdés
25/f
2013. dec. 29. 21:23
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
sehogy
2013. dec. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
szilvás buktát mert azt szeretem
2013. dec. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Elhívod őket aztán elmész a helyszínre. Kb.
2013. dec. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
63%
Elhívod őket aztán "áh, úgysem jönne össze" alapon nem mész el.
2013. dec. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hmm ez még jobb technika kedves utolsó.
2013. dec. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Generalis ***** válasza:

A szatír vagy be lököd a bokorba és kész mivel lányt írtál .

Ha nőkvel akarsz randizni udvariasan meghívod vacsorára vagy ebédre . És beszélgettek .

2013. dec. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Úgy bírom mikor a sok beképzelt majom hsz nem képes felfogni hogy nem mindenki ilyen extrovertált hogy hozzá mer szolni egy lányhoz ,ráadásul az összes ribnanc csak kelleti magát de nem segíti a fiút ,nem akar semmit ,az összes társkeresős akinek a szex re paraméter is be van jelölve az ismerkedés mellett ha ráírsz még arra sem képes hogy visszaböfögjön egy nemet amikor ingyenes az irka.

Mindenki azt harsogja hogy kétszer annyi nő van mint férfi ebben a nyanvadt országban de ha felmész a nevesebb társkeresőkre ,ugyan azzal a nőkínállattal találkozol és ugyan úgy nem akarnak semmit de még beszélni sem bírnak éveken keresztül .


Lehet hogy nem is a fiúkkal van a baj hanem a nőkkel ,ezekkel a műkrvákkal . Persze ha fizetségért cserébe akarod akkor mindjárt megnyílik a kommunikációs képességük.


Azzal meg nem kell jönni hogy nyomi vagyok ismerkedni az utcán diszkóba kell ,nyilván nem lenénk itt ha arra képesek lennénk és nem irkálnánk ki ilyen kérdéseket.


Mondjuk nem én vagyok a kérdező csak hasonló kérdés nekem is folyamatosan gyötri a fejemet.

2013. dec. 30. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!