Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy hívassam el magam szilves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hívassam el magam szilveszterre?

Figyelt kérdés
A fiú, akibe szerelmes vagyok, szilveszteri összejövetelt szervez, de egyelőre még nem hívott el. Nekem sajnos nincs semmilyen programom (ezt ő is tudja), viszont ráerőltetni sem akarom magam. Nem konkrét kérdésre lenne szükségem igazából, hanem jópofa, humoros vagy gúnyos célozgatásokra. Minden ötletre vevő vagyok. :)
2013. dec. 28. 15:09
 1/6 Frepi voook ***** válasza:

Így ahogy írom: Mit tervezel szilveszterre? Én semmit. :c


Ha nem egy görény vagy nem hülye akkor meghív.

2013. dec. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
És ha elmész a bulijára aztán látni fogod ahogy smárol egy másik csajjal? Te szerelmes vagy, de jók az esélyei hogy téged max szexre használna ki és ha nem tud erre, akkor lesz ott másik csaj...
2013. dec. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Frepi voook ***** válasza:
2# Van abban valami amit mondasz
2013. dec. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nézd meg a lányokat, akiket már elhívott. Na velük fog részegen smárolni éjfélkor. Biztos végig akarod nézni? Ha viszont már közel álltok, akkor furcsa, hogy nem hívott el. Nem lehet, hogy ő alapértelmezettnek veszi, hogy ott vagy? Mindenesetre néma gyereknek anyja se... hozd szóba a témát, mondd, hogy neked ami tervben volt, az elmarad, és most szeretnél csapódni valahova.
2013. dec. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A srác egy kis mimóza, nem tenne ilyet. Egyébként talán hidegen is hagyna, mert nem vagyok féltékeny típus. :)
2013. dec. 28. 15:17
 6/6 Frepi voook ***** válasza:
Néma gyereknek anyja se .. látja a fától az erdőt
2013. dec. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!