Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy hívassam el magam moziba?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hívassam el magam moziba? Első találkozásként ez milyen lenne?

Figyelt kérdés

Még nem találkoztunk személyesen. Olyan első talit akarok,ami tartalmas.:D És én szívesen elmennék moziba. Nem akarom,h ő fizessen,csak hívjon el. Mert kicsit hül*én érezném magam,ha én hívnám moziba. Ha belinkelem neki az egyik filmnek az előzetesét,abból le fogja vágni,h moziba kéne menni? Vagy inkább ne mozi legyen az első tali?

20/L


2013. júl. 13. 16:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Elsőnek szerintem ne mozi legyen! Valami folyópart vagy ehez hasonló vagy mennyetek el fegyizni stb. Remélem tudtam segíteni :)
2013. júl. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szted a mozi tartalmas??
2013. júl. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A mozi neked tartalmas? Ott még beszélgetni se lehet... :) Én egy lófrálást esetleg mekis vagy akármilyen kajálást ésszerűbbnek tartanék. 23/F
2013. júl. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Fagyizni*
2013. júl. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egyszerűen hozd fel neki a témát.

Pl.:


Figyelj már, láttad a szemfényvesztők előzetesét? Most volt a tv-ben, de megnézném.. esetleg nem megyünk el ketten?


Én biztosan adnám az ötletet ha ilyet írna valaki nekem. De mondom, ez csak egy példa, teljesen egyszerű de hatásos..

2013. júl. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
a mozi annyira nem jó első randinak, eleve nem tudsz a másikra figyelni, nem tudtok beszélgetni, ergő egyhelyben állás- én egycsajt se vinnék moziba első randin, ha ő fizetne akkor se, mert nem a filmre vagyok kiváncsi hanem rá, ő meg ha filmet akar nézni menjen egyedül
2013. júl. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Felejtős. Inkább menjetek teázni, fagyizni, kávézni, cukrászda, séta a parton, stb. Filmet bármikor tudsz nézni, vagy VELE, ha összejöttetek.


Mi sohasem voltunk még moziban (5 hó alatt), inkább kirándulunk, sétálunk, fagyizunk, koncertek, ilyesmi. Ha filmeznénk, szombat vagy vasnap este megnézünk egyet kettesben összebújva.

2013. júl. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!