Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy talizhatnánk? Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy talizhatnánk? Hogy hivassam el magam egy "randira"? :D

Figyelt kérdés

Felvett msn-re nemrég (pár hete) egy srác, akit látásból ismerek (de még nem beszéltünk), és nekem tetszik, és talán kinézetre én is neki. Bár nem mondta ki, de éreztem a szavaiból.:D (És mindig rám is ír msn-en.)

Felhozta már, hogy talizhatnánk, de azt nem mondta akkor komolyan. Én szeretném megismerni közelebbről, személyesen. Bár félek a talitól, de nagyon szeretném.:) Hogy tudnám szóba hozni ezt a dolgot? Hogy talizhatnánk? Mit írjak neki msn-en, hogy hívjon ki?:D (Mert én csajként nem akarok kihívni egy pasit.:S:D)

16/L


2009. jún. 20. 12:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hm.. Nyugodtan belemehetsz ilyen kis játékokba mint pl: én erősebb vagyok( gondolom nem te vagy az de akkor is) és ugye írni fogja h ő az erősebb:P És az ilyen dolgokat csak élőben lehet bebizonyítani, máris van egy ok amiért találkozzatok.:D De ha vmi olyat mond akkor nyugodtan írhatod hogy: "de nem is láttál még élőbe" És egyre kíváncsibb lesz és ha tényleg érdekled el fog hívni :)
2009. jún. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
én régebben azt csináltam, hogy kiírtam msn-re személyes üzinek, hogy ki ér rá ma?? uncsi van..:( és ha alapból mindig rád ír, akkor szerintem ez is szemet fog neki szúrni. :))
2009. jún. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát mikor beszélgettek, írj neki valami olyat,hogy unatkozol otthon egyedül, vagy ilyesmi, aztán reménykedj,hogy veszi a lapot :) Ha nem,akkor még hozzáteheted,hogy nincs kivel elmenned vagy hasonlót. sok sikert!
2009. jún. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem ha olyanokat mondanál neki amiből megérezné hogy szeretnél vele találkozni,akkor biztos megkérdezné!

pl: - úgy szeretnék veled élőben is beszélgetni

- úgy megennék veled egy fagyit

vagy akár te is elhívhatod(nem ciki)

pl: - megszeretnélek közelebről is ismerni,nemm találkozhatnánk

vagy valami ilyesmi!

Remélem tudtam segíteni!

Szija

15/L

2009. jún. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mondd meg neki is, amit leírtál. Mármint, hogy olyan jó lenne személyesen is megismerni.. vagy valami hasonló. Szerintem ezután attól már nem tarthat, hogy nemet mondasz, és elhívhat valahová.
2009. jún. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Itt van néhány:

-Írd neki, hogy unatkozol és egész nyáron nem csináltál még semmi érdekes (talán leesik neki).

-Írd, hogy úgy ennél egy fagyit/jégkrémet, de sajnos nincs itthon.

-Írd neki, hogy hallottál egy filmről, de egyik barátnőd sem kiváncsi rá, pedig te úgy megnéznéd (persze ne valami romantikus nyáltengert válassz).

-Írd, hogy magányos vagy.

-Írd neki, hogy fürdőruhát és fehérneműt szeretnél venni, de senki sem kísér el :-D :-D (az utolsó csak vicc volt ;-)

Sok sikert! :-)

2009. jún. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!:)

Egyik biztos sikerül majd.:D

Azért várom ám még a jó kis ötleteket!;)

2009. jún. 20. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!