Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan hívjam el a barátomat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hívjam el a barátomat randira?

Figyelt kérdés
Nem merem elhívni a barátomat egy randira és szerintem Ő is pont így van vele, ezért nekem kell lépnem. Csak hogy nem tudom hogy hogyan! Mivel nem egy osztályba járunk, facebookon meg alig van fent, ezért nem beszélünk olyan sokat, és nem tudom hogy mikor alkalmas neki. :(

2013. dec. 28. 14:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Simán megkérdezed tőle hogy "lenne-e kedve elmenni veled valahova vagy eljönnél velem moziba vagy sétálni vagy stb stb.."


Az a része hogy mikor azt meg ráértek utána megbeszélni miután az elősző kérdésedre azt felelte " De persze szívesen.. "

2013. dec. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Frepi voook ***** válasza:
Telefon! Telefonnak hívják azt a találmányt. Egyszerűen, Te,én randi, holnap este :D
2013. dec. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
"helló, jössz randizni?"
2013. dec. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!