Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok! Milyen tipusu sracokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Xaba89 kérdése:

Csajok! Milyen tipusu sracokat toleraltok inkabb? Az erzelgos fiukat akik kepesek sirni egy lanyert, vagy a kemeny faszagyerekeket?

Figyelt kérdés
2009. nov. 25. 16:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
35%
sírjon csak nyugodtan.és írjon verseket.:D
2009. nov. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
ertelmes valasz az elso valaszolotol:))) de az erzeki vagy a kemeny sracok a menobbek a csajok szemeben?:P
2009. nov. 25. 16:05
 3/16 anonim ***** válasza:
57%
A keménységnek és az érzelgősségnek is megvan a maga helye az életben (nem a párkapcsolatban).
2009. nov. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
86%
Mindkettőből kell egy kicsi. A túl érzelgősség sem jó, meg a túl keménység, lazaság sem. Függ attól is,hogy milyen helyzet adódik. Egyik véglet sem jó.
2009. nov. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
61%
ez csajtol függő hogy ki melyikre bukik. nekem pl volt pasim azért sirt mert kirugták melobol. ez már azért sok volt nekem. de jo ha tud sirni. amugy meg én inkabb a romantikusabbakra bukom, nem a ,,keményfiukra,,.
2009. nov. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
72%

Én fiú vagyok de eléggé tisztában vagyok hogy mi kell a nőnek.

A téma bonyolult de alapvetően egy kemény srác kell nekik. Tehát ez nem olyan hihetetlen hogy nőnek férfi kell. Nem csak külsőleg kell nekik férfi hanem belsőleg is.

Ez nem azt jelenti hogy legyél bunkó paraszt, bár sok parasztot a férfiasságáért kedvelnek a nők, ezért vonzódnak hozzájuk. Lehetsz te akármilyen kedves fiú ha nincs vonzalom buktad az egészet, semmire nem mész vele (legyünk csak barátok kategória for example).

A keménységet úgy kell értelmezni hogy legyen belső tartásod, legyél amolyan "reális", vagyis ha olyat tesznek ami nem tetszik neked emeld fel a hangod stb. Sose legyen a nő neked az egész élet. Ne értsd félre, a szerelmeseket szeretik, de más az ha valaki szerelmes, és más az ha csak egy nő létezik számára élet/halál alapon.

A nőknek, egy kemény és lágy fiú kell, kettő az egyben.

Olyan mint az Odüsszeiában az Odüsszeusz: Ezer számra gyilkolta az ellengéget, amikor pedig eszébe jutott egy emlék akkor elkezdett sírni (a sok ember előtt). Ilyen pasi kell nekik. Tehát isis. Hogy mikor melyiket kell alkalmazni azt érezni fogod, ha eléggé bízol magadban, és természetesen viselkedsz, légy férfi. Mások véleményét söpörd ki magadból stb.stb. lehetne még folytatni.

2009. nov. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
70%
énis a kemény srácra szavazok. ne legyen érzelgős, ne sírjon, ha bántják vágjon vissza, ne álljon ott mint egy faló bociszemekkel, velem viszont legyen kedves, és azért tudjon különbséget tenni köztem és a haverjai között.
2009. nov. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
86%
Én szeretem az olyan pasikat,akik érzelmesek,és kimutatják felém az érzelmeiket,társaságban büszkén felvállalnak,és nem szégyenlik kimondani mások előtt sem,hogy szeretlek!Szeretem,ha romantikusak,szeretem,ha verset írnak nekem,és igen,szeretem,ha képesek annyira szeretni,hogy sírjanak miattam!Emellett kell azért a talpra esettség,és hogy meg tudja magát védeni az életben,de én sokkal jobban preferálom az érzelgős fiúkat,mint a fasza gyerekeket.Lehet,hogy most nem vagyok menő,de sajnálom,én erre bukom!
2009. nov. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
44%
én fiu létemre szoktam verseket irni és érzelgős is vagyok meg érzékeny, de ha kell tudok ütni is szoval egy jo közepes kell sztem.
2009. nov. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
81%
szerintem is azok a fiúk akik nagyon fasza gyerekek ahogy a néhányal előtte szóló fogalmazta, szal nekik sok csjuk lesz de komolytalanok, míg az érzelgősebb, romantikusabb, kedvesebb igaz szerelemre is talál.
2009. nov. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!