Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miről beszéljek vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miről beszéljek vele?

Figyelt kérdés
Elhatároztam, hogy elhívom valahova, csak nem tudom, hogy miről is beszéljünk? Mert igazából csak egy gimibe járunk, beszélni szünetben nem szoktunk, nem is osztálytársam, csak egy órám közös vele, a német... Szóval azt a heti 4 órát leszámítva nem "találkozunk". Ha segítenétek, hogy miről is beszéljek majd vele, akkor én elhívom! :D

2013. dec. 16. 19:30
 1/1 anonim válasza:
Hát mivel egy suliba jártok, rengeteg mindenről lehet.. kibeszélhetitek a hülye tanárokat, közös ismerősöket.. tudom uncsi de kezdetnek jó ez ;) Aztán biztos magától feljönnek majd a közös témák.. filmek, zenék, hobbi, szabadidő stb.. :D
2013. dec. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!