Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit akarhat? Nem értem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat? Nem értem a gondolkodását!

Figyelt kérdés

Az egyik társkereső oldalon megismerkedtem egy lánnyal. Beszélgettünk Skype-on, mikrofonnal is, szóval valós személy.

Tervezzük, hogy mikor legyen az első randi, és hogy hol. (Ő faluban lakik, és városban, nincs is olyan messze és köztünk van pár falu és még egy város)


Ő azzal állt elő, hogy menjek le hozzájuk, mármint szüleihez! Filmezünk, beszélgetünk, ismerkedünk!


Nekem fura így rögtön ez a dolog. Nem tudom, mitévő legyek, mert véleményem szerint ez túl gyors.

Ő 22 éves, és 25. Elmondása szerint nem volt még egyáltalán komoly kapcsolata, és futó kalandjai sem! Feltételezem, hogy még szűz, ami oly tekintetben nem baj, hogy én is az vagyok.


Nektek mi a véleményetek?

25/f



2013. dec. 15. 00:57
 1/10 anonim ***** válasza:

Szerintem kamu lesz. Semmi kapcsolata nem volt még de már egyből magához hívna, ráadásul egy faluba?


Menj el, ha akarsz, de hazafele lassabban fogsz érni, friss veseműtét után.

2013. dec. 15. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Hát, ha az általad említett "még egy város" rendelkezik valami kávézó-cukrászda-vendéglő jellegű hellyel, akkor mindenképpen ott kellene legalább az első találkát megejteni. Azért javasolnám ezt, mert ez úgymond "semleges" terület.

Később, ha esetleg anyagi vagy más kellemetlenségek adódnak, és ezt mindkét fél elfogadja lehet menni ide-oda.

2013. dec. 15. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ez kamu? Szerinted egy szűz lány tapasztalatok nélkül rögtön első találkozásnál a szüleihez hív el? :D Arról nem is beszélve, hogy nyomulós csajoknál valami gáz van. Sajnos ezt én nyáron megtapasztaltam. Ha rám hallgatsz akkor vagy találkozol vele, de nem náluk vagy hanyagolod....
2013. dec. 15. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem,ha elmész utána már többet nem fogsz ide írogatni
2013. dec. 15. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha a lány Zala megyei akkor lehet még ismerem is :D
2013. dec. 15. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Lehet,h elmebeteg!!
2013. dec. 15. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Ez az, hogy én sem vagyok valami tapasztalt, így ugye nehéz. De telefonszámát is megadta már egy héten belül, beszélgettünk is azóta telefonon.

A veseműtétes/szervkereskedős kommenteken elgondolkozva eszembejutott, hogy tényleg elég közel van a határ!

Ráadásul csak a keresztnevét tudom, a vezetéknevét nem, azt majd személyesen akarja elmondani. Facebook-on sincs fent, és mióta beszélgetünk, a társkereső oldalról is törölte magát. :S

2013. dec. 15. 01:37
 8/10 anonim ***** válasza:
Hagyd a francba, ha kedves az életed! :D
2013. dec. 15. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ne legyél hülye.
2013. dec. 15. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Na ez is gyanúsnak látszik, hogy, se FB és törölte magát az oldalról... az ilyen vagy átverés, és csak hazudozott jobbra balra... joo talán nem a vesédet akarta, de valoszínűleg nem ismerkedés céljából hív... Manapság mindenkinek van FB-ja, ne mondja azt senki, hogy nincs.! :S

Sztem keress mást.

2013. dec. 15. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!