Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Először barátilag próbáljak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Először barátilag próbáljak közeledni hozzá, vagy próbáljam elsőre éreztetni hogy tetszik nekem? Nem vagyok biztos a dolgomban.

Figyelt kérdés

Azért, mert a srác fiatalabb nálam. Egykétszer beszéltünk msn-en, suliban is szoktunk köszönni egymásnak, de van, hogy elmegy mellettem h rám se néz (bár mostanában nemnagyon van ilyen, ráadásul én is volt már h elmentem mellette mert nem vettem észre xD)

Nagyon egyébként nem futunk össze suliban úgy h beszélgetni is tudjunk, ezért az msn..

Egyébként azt terveztem, hogy elhívom Bécsbe kirándulásra, vajon ez jó ötlet? (sulis szervezésű dolog ez egyébként, azért)

Szóval nemtudom, próbáljak vele sokat beszélgetni, de így hogyan? Félek a visszautasítástól. Vagy próbáljak meg flörtölni vele? De mivel fiatal, lehet hogy nem veszi a jeleket..

Néha úgy érzem, tetszem neki, de mindig elröppen a gondolat, amikor arra gondolok, mennyi csinos vele egyidős csajt ismer, és biztos nem választ egy olyan "szattyánt" mint én xD

Mit tehetnék? :S Köszönöm a segítséget. :)


2009. nov. 22. 22:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Akkor valami sulibuli vagy valami. A bécs ha egynapos akkor esetleg. De inkáb valahol helyben kéne először amég jobban megismered. Az msn nem sokra vezet mert ott az emberek egyszerre száz partnernek irkálnak egyszavas válaszokat és senkire nem figyelnek igazán. nem kérek leszavazást az msn függőktől hogy ők azthiszik hogy ők tudnak mert NEM.
2009. nov. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Bécs szerintem is csak egy naposnak jó, de lehet, hogy annak sem.

Próbálj kicsit egyértelműbb lenni! Hívd el valahova: enni vagy mulatni. Állatkert, Vidám Park, Mekdonász - akármi, ami nem hivatalos (mint a színház), ott lehet hagyni és nem kell folyamatosan beszélni. Ha ezt túlzásnak érzed, akkor kérjél tőle valami segítséget (derítsd ki, mihez ért jól) - és hálából hívd majd meg.

Ott beszélj magadról (látszik majd, hogy mennyire érdekli), és hagyd őt is beszélni.


Amúgy hány évesek vagytok?

Én fiatalon a két kezem összetettem volna, ha egy idősebb lány megszólít.

2009. nov. 23. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kezdd barátilag... aztán majd keményíthetsz finoman, ahogy alakul.
2009. nov. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!