Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Nektek ki számít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek ki számít 'ronda' pasinak?

Figyelt kérdés
Nem muszáj képet küldeni, körülírni is lehet :)
2013. dec. 5. 22:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
aki nem tetszik
2013. dec. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Azért remélem nem gondoljátok komolyan, hogy attól valaki ronda mert vékony. Én is vékony vagyok. Tennék ellene...Ha tudnék. Sokat ettem, sportoltam stb. Mégis magas vékony maradtam, mert ilyen az alkatom. Sajnálom :)


F

2013. dec. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 tunderoza ***** válasza:
En a tul sovany pasikat utalom,de azert ne legyen elhizva sem.Borzasztoan taszit az apolatlansag,a rossz fogak foleg.Zsiros ful,kilogo orrszorzet.Egy pasi nem kell hogy szep legyen,de illatos es tiszta igen!
2013. dec. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

szerintem pl arnold schwarzenegger csúnya.

vagy ő: [link]

de ő is: [link] !!!

2014. jan. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!