Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Nektek ki számít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek ki számít 'ronda' pasinak?

Figyelt kérdés
Nem muszáj képet küldeni, körülírni is lehet :)
2013. dec. 5. 22:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
highfivehigh
2013. dec. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
2013. dec. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ja, hol van? Szokása lányok helyett is írni.
2013. dec. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
vagy dagadt és szőrös... vagy gelesztás. a kettő között bármi jöhet. :D jah és a szakállat, borostát hanyagolja, az dob rajta egy csomót.
2013. dec. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
2013. dec. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Pretty_Fighter ***** válasza:
Szimplán nem tetszik az arcberendezése.Vagy ápolatlan
2013. dec. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:

ha a bore es haja apolatlan.

fogai kinnt vannak.piliszka.

ha undorito es taszito az oltozeke

2013. dec. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Keresztbe allo fogak apolatlansag pl zsiros haj, szedett vedett ruhazat
2013. dec. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ha külsőleg esetleg az bár ott is azért sokban eltérhetnek, mert mondjuk ha egy gizda pasit látok aki ránézésre nem olyan szép vagy is inkább nyomi, ápolatlan rövidre vágott haj, teljesen átlagos öltözet, de ha mondjuk belsőleg normális tehát picit félénk de van pici önbizalma és mer lépni meg nem az a betoji akit rángatni kell magam után akkor rendben van.

Ha esetleg kövér az illető és ezért nincs önbizalma de látom rajta hogy lelkileg ott van a szeren meg tudja is a dolgokat meg hihetetlen kedves akkor már ő sem ronda mert külső is sokat árul el egy pasiról ez tény, de ott is inkább a kisugárzás az ami sokat dobhat akár egy ronda vagy kövér de jóképű pasin is. Ha esetleg egy picit félénk de látok rajta egy kis mosolyt meg kedvességet ami dob a kisugárzásán akkor ő is lehet teljesen normális aki megérdemel egy esélyt. De ha egy olyan pasiról van szó aki abszolút elhagyja magát nem is ápolja magát, pattanásos, szakadt, csöves, öltözet, büdös, az lehet akár egy jó pasi is ha ezek eltérnek tehát igénytelen már az is ronda. Nem tartom magam egy ronda csajnak, bár egóm sincs mert azért mégsem vagyok 100% ba megelégedve magammal. De még a nyáron egy vasárnapi napon amikor a pékségbe dolgoztam, bejött hozzám egy velem egy magas kövér pasi első ránézésre hát nem is tudom olyan rossz kisugárzása volt csak a félelmet láttam benne, elég agresszív a tekintete, de amikor köszönt mosolyogva egyből egy jó pasivá változott a szemembe, és ugye láttam hogy picit félénk lett mert egy vele egy idős lánnyal van egy helyen vagy nem is tudom, de kérdezte hogy meddig vagyok, meg milyen hosszú a munka, akkor elmondtam hogy igen sajnos, hosszú, néh unalmas, néha fárasztó, picit beszélgettünk, bár félén volt de így utólag hogy már járunk tudom hogy elege lett abból hogy sokszor nem mert lépni pedig biztos volt abban hogy bejönne néhány lánynak, így végre lépni mert. Ez volt az első próbálkozása, de nagyon helyes volt, igyekezett, és én meg belementem a dologba. Műszak végén eljött elém és elhívott randizni, nagyon meglepődtem mert eddig a volt barátom nem volt hajlandó arra sem hogy munka után picit benézzek hozzá hazafelé inkább elküldött engem, de akivel most vagyok képes rá, mindig szakít rám időt ha tudom hogy nincs semmi dolga sokszor érdeklődik utánam, hihetetlen jó pasi bújt el benne amit előbb utóbb kihozok onnan :) Én külsőre teljesen elfogadtam mert rájöttem már 18 éves koromban hogy nem szabad a külsőre adni és most hullott ölembe a bizonyíték hogy egy picit nem túl átlagos esetleg csúnyácska pasiból is lehet ám szép. A párom öltönybe baromi jól néz ki, amikor elmentünk 3 hete az öcsém szalagavatójára ő is zakóba jött meg egy ingbe de már a zakó annyit dobott rajta hogy majdnem elájultam a látványtól, pedig akkor már jártunk de valahogy már akkor láttam benne azt hogy ő a jó pasi és nem azok akik buliból, buliba járnak és szedik össze a részeg tiniket. Komolyan mondom néha jó így ránézni más pasikra is akik eltérnek az átlagtól és nagyon kellemesen csalódtam a páromba mert odateszi magát, már nem betoji, nagyobb lett az önbizalma és már jobban mer emberek közé menni. És ahhoz képest hogy szűz volt hihetetlen jó az ágyban, persze először félt egy picit mert mégis hirtelen kapott rengeteg új dolgot amit még eddig nem tapasztalt csak 2 éve volt olyan amikor egy csaj lesmárolta és kiverte neki de az szegénynek egy sötét időszaka volt akkor is kiborult teljesen mert a szerelme nagyon megalázta és bánatában leitta magát a földig de erről nem beszélek.

A lényeg hogy sokszor nem feltétlen a testi adottságot kell nézni, ha látszólag ápolt, viszonylag jó megjelenésű, kedves, mosolygós az illető akkor érdemes adni neki egy esélyt legalább mert kitudja mik bújnak elő belőle. :)

2013. dec. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
aki ronda
2013. dec. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!