Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elso randi utan kinek kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elso randi utan kinek kell elobb irni, a fiunak vagy a lanynak?

Figyelt kérdés
Jo is sikerult, meg beszeltuk, hogy megyunk majd egy masik helyre valamikor.. nem tortent semmi egyebkent még

2013. dec. 5. 20:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Fiú.
2013. dec. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
fiú
2013. dec. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
FIÚ!!!
2013. dec. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Természetes h a fiúnak.
2013. dec. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A fiúnak kell kezdeményeznie így neki is kell először írnia vagy felhívnia a lányt de első randi után szoktak várni egy picit ezzel :) Én amikor túl voltam az első randin akkor 1,5 napot vártam arra hogy írjak a csajnak, a csaj már majdnem ő írt először hogy mi van velem de én megelőztem picivel:) Egyből felhívott és mondta hogy nagyon hiányoztam neki így meg is beszéltük a második randi időpontját. Akkor elmentünk vacsizni egy pizzériába, de akkor annyira elszaladt az idő mert a csaj busza elment főleg az utolsó hazavinni meg már nem tudtam mivel volt bennem ital így eljött hozzánk és még este megnéztünk egy filmet összebújva, akkor megtörtént az első csók, de szex még nem volt és együtt összebújva aludtunk :) Igaz akkor picit elsiettük a dolgokat de az élet így hozta olyan jól elvoltunk hogy nem is figyeltük az időt. És ez a legjobb ha elvagytok.
2013. dec. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

jol elvoltunk.. 1 re ertunk haza kb, ugy hogy o masnap 6kor kelt.. :) szoval ha miattam ilyen keveset aludt, meg amcegig dumaltuk az egeszet, nagy gaz nem lehet.

Amitol felek, az, hogy nem latta bennem a baratnot, semmi erintes nem volt..

Te miert vartal masfel napot??

2013. dec. 5. 20:53
 7/12 A kérdező kommentje:
* amugy vegig dumaltuk
2013. dec. 5. 20:53
 8/12 anonim ***** válasza:
Mindenképp a fiúnak, és hülyeség vele napokat várni!
2013. dec. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Teny, hogy a heten nem tudnank masik nap osszefutni, mert vagy en vagy o nem er ra..lehet hogy facebookon neg nem akar beszelni, nem szeret annyira, foleg mert csak telefontol tud..

de mondjuk egy "hazaertel epsegben" jol esett volna

2013. dec. 5. 21:02
 10/12 A kérdező kommentje:
Na, csak irt este.. kb 4 mondatot beszeltunk, mert faradt volt, es ment aludni. Azt irta, majd folytatjuk a beszelgetest maskor.
2013. dec. 7. 00:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!