Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A szerelem megőrjít, és még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szerelem megőrjít, és még mindig én megyek utána!? De talán most változhat?!

Figyelt kérdés

Van egy fiú,akivel egy közös csoportba járok délutánonként.Mikor megismertem/2012 augusztus/,nagyon kedves volt velem,nagyon sok időt töltöttünk együtt,de 2-3 hónap múlva ez fokozatosan csökkent,végül már csak köszöntünk egymásnak.

Eltelt azóta jó félév,és én még mindig epekedek utánna.Júliusban volt a születésnapja,amire EGYEDÜL én vettem neki egy csokit,de mivel nem volt aznap edzésen,a legjobb barátával küldtem el.

Ezt igy konkrétan nem hozta fel,csupán facen megköszönte.

Mostanság megint beszélgetünk,de nagyon sokat kötekszik velem/de egyébként másokkal is/.Van amikor nagyon cuki és látom rajta hogy érdeklem,máskor viszont nagyon bunkó.Több ember is mondta már hogy nem éri meg vele foglalkozni,és hogy ő ilyen gyerekes,de nekem még midnig nagyon tetszik,nem tudok más fiúra sem ránézni!

Ugyebár hamarosan Mikulás,és mi is húztunk nevet.Nem Őt húztam,de arra gondoltam,hogy valamilyen módon elrejtenék egy pici csomagot a táskájában,név nélkül,hátha így jobban felkeltem az érdeklődését.

Szerintetek, ez milyen ötlet,vagy mit kellene tennem hogy megváltozzon a kettőnk közötti viszony?:)

16/l és 16/f



2013. nov. 26. 20:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha nem foglalkozik veled, akkor minek pazarlod rá a pénzed, időd, stb?
2013. nov. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Miért kellene feladnom az első próbálkozás után?

Ezenkivül naponta látjuk egymást,és beszélünk is,csak annak a mínősége és mennyisége mindig változik.

2013. nov. 26. 20:08
 3/9 anonim ***** válasza:
Sose fuss fiu utan ...
2013. nov. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az ilyen dolgok nem szoktak megváltozni, csoki ide vagy oda
2013. nov. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem is arra gondoltam hogy a csoki után az" ölembe hullik".Csupán arra hogy kicsit más szemmel néz rm,de úgylátom itt nem nagyon értitek.
2013. nov. 26. 20:17
 6/9 anonim ***** válasza:
Ertjuk, de akkor sem futunk pasi utan... Amikor o mozdul, azt viszonozzuk, amikor nem mozdul, akkor varunk, akar honapokig is. Dupla annyi idos vagyok, mint te, hidd el, tudom...
2013. nov. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Vagy cseréld el a Mikulásra húzott nevet azzal, aki őt húzta...
2013. nov. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#7 én fiúként megtettem ezt a gimi alatt, de csak kihasználást kaptam cserébe semmi mást..
2013. nov. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

7: nem tudom elcserélni,mert viszont akit én húztam őt is nagyon szeretem :D ( nem fiú)

Attól én még próbálkozok.De fiúk,ti végülis mit szólnátok egy ilyen ötletnek?

2013. nov. 26. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!