Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kegyetlen a világ, de ennyire?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kegyetlen a világ, de ennyire? Nem fair! Nagyon nem, hiszen 50-50% kellene, hogy legyen a döntési arány.

Figyelt kérdés
[link]
2013. nov. 23. 10:28
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Nem csak a nők döntenek.Aki ezt mondja az egy idióta.Ha egy nő esetleg kezdeményez,de nem tetszik,vagy utálom,mint a szart,akkor én is lekoptathatom.A férfinak illik kezdeményeznie,de ma már egyenlőség,meg tököm tudja mi van.

Szóval ezt csak a nők mondják,hogy ők döntenek(azok közül is a hülyébbek).

Engem is bámult már nem egy nő a buszon,de le se szartam őket(ergo én döntöttem).

Szóval ez 2 emberes dolog,csak a nők próbálják úgy beállítani,mintha csak rajtuk állna.Ha tényleg így lenne,akkor nem menne itt rendszeresen a rinyálás,hogy nem kezdeményez nála a fiú.

2013. nov. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!