Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kegyetlen a világ, de ennyire?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kegyetlen a világ, de ennyire? Nem fair! Nagyon nem, hiszen 50-50% kellene, hogy legyen a döntési arány.

Figyelt kérdés
[link]
2013. nov. 23. 10:28
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Kérdező, ha nem tűnt volna fel, a személyiség számít. Csak a személyiség. Annak az oka, hogy bizonyos emberek (szerinted) nem vonzó megjelenéssel is aratnak, az a személyiségük.
2013. nov. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Más: Justin Bieber szerintem rossz példa. Tanúja voltam, hogy még a legkeményebb rocksztárok előtt is mesterséges hisztériát keltenek. Konkrétan BP-en a szálloda előtt fizetett csinos, alulöltözött lányokat tanítottak be, hogyan kell üdvözölni sikongatva. Aztán amikor megérkezett, szép kis tévéfelvétel lett belőle. Így generálják a tömeghisztériát. Mindenki azt hiszi, ez a valóság, és csatlakozik. Akihez mások vonzódnak, az mindenki szemében vonzónak tűnik. (Ragadós mint az ásítás.)


JB esetében sem csinálják ezt másképp, ha már a metal zenekarok is így csinálják... Nem véletlen, hogy a JB marketing pont a legbefolyásolhatóbb korosztályt célozza meg.

2013. nov. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Nem csak azokból választanak, akik bepróbálkoznak náluk. Kérem szépen én tudok nem egy, nem kettő olyan esetről, hogy a pasi bepróbálkozott a csajnál, az csúnyán elutasította, mert nem volt jóképű a srác, de még a végén a csaj odamondta neki, hogy legyél már kedves és szólj a barátodnak (helyes srác), hogy meghívhatna egy italra, táncolhatnánk egyet. Aztán a másik pasi, ha szingli volt, legtöbbször kap is az alkalmon. Tehát manipulálásból jeles.
2013. nov. 23. 10:55
 14/21 anonim ***** válasza:
Javítsd az esélyeidet.
2013. nov. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Tudatosítsd magadban: az éhezőkkel még keményebb a világ.
2013. nov. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező, de én hiába üzenek oda, hogy hívjon már meg a haverod egy italra, ha annak a srácnak amúgy tökre nem jövök be. Lehet, hogy jobb híján elkap egy gyors numerára, de valószínűleg inkább azt mondja, hogy keres egy jobb csajt, mint én. Bocsi,a te híres kutatásod mondta ki, hogy a férfiakban minden felülír ír kinézet.


Aki meg manipulálható.... hát érted, ne a világot hibáztasd már azért, mert valaki hülye.

2013. nov. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

8-asnak így mondanék,illetve kérdeznék dolgokat.

Ez idáig szép és jó,hogy fiatal korban körülöttük forog a világ,csak tudod nekünk férfiaknak is szükségünk lenne attól még egy társra,mi is szeretnénk hogy szeressenek,és bennünk is ugyanúgy tombolnak a hormonok is,és valószínűleg nagyon minimális %-a a férfiaknak akar egyedül maradni 30 éves koráig saját magától.Én konkrétan ha addig nem jön össze semmi,biztosan meg fogok bolondulni,már most is nagyon nehezen bírom,pedig 22 vagyok.Mindenhol csak azt látni,hogy szebbnél szebb lányok sétálgatnak mindenfelé,ráadásul mindenhol csak párokat látsz,akik jól megvannak és boldogok.Tudod milyen szar érzés mindennap végignézni ezeket úgy,hogy nekem semmi nem jön össze?! Nem is tudnám kifejezni mennyire rossz az érzés maga,és lelkileg tesz tönkre.

Sajnos ennyire szar ez a világ,de inkább csak ez az ország.Más országokban a nők nem viselkednek így,ott megbecsülik a normális embereket és nem eldobják meg elküldik.Ott nem az számít,hogy tudjon mutogatni másoknak,hanem hogy neki jó legyél és vele törődj,foglalkozz stb.

2013. nov. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó, ha látsz egy csomó boldog párt, akkor miért kell úgy beállítani ezt az egész dolgot, hogy a nők mind felszínesek, meg ők választanak és ilyesmi... én fiatal vagyok, de két éve vagyok együtt a párommal, a barát társaságom (20-25) nagy része szintén komoly kapcsolatban él, nincsenek köztünk gazdag emberek, sőt.... egyszerűen normálisak vagyunk.


Ha neked nem sikerül összehozni ezt, akkor tényleg el kellene gondolkodnod azon, hogy valamin változtatnod kellene, nem pedig ilyen ratyi kutatásoknak alapot adni.

2013. nov. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Változtatni? Én is tudnék. Levágnám a fejemet, bekukáznám, kölcsönvennék egyet egy helyes sráctól és mindjárt én is egy kapcsolatban találnám magamat.
2013. nov. 23. 11:18
 20/21 anonim ***** válasza:

18-as ne akarjuk egymást felidegesíteni,mert szerintem nem jutnánk egyről a kettőre.

Persze,hogy látok egy csomó boldog párt,csak az nem én vagyok,és az engem csak frusztrál mint írtam.Miért szerinted ki más választana?Nekem szerinted van lehetőségem választani?Örülök ha már valamelyik egyáltalán szóba áll velem,és nem küld el 2 mp-en belül.

Ha nem ők választanának,akkor szerintem lenne már nekem is valakim,és még sok másik hasonló helyzetben lévő társamnak is.Pontosan tudom és látom milyenek a helyzetek nálunk egyetemen is,még aki úgy néz ki mint egy szalmabábu neki is van egy szép barátnője,szóval úgy néz ki én vagyok csak ilyen szerencsétlen.Másik srác is nem az a nagyon keresett úgymond a lányok körében,és ő maga is beismerte,hogy úgy lett barátnője,hogy jókor volt jó helyen,tehát szerencséje volt.

Na ezek azok amik az én életemben kimaradtak,a szerencse az engem még szinte soha nem támogatott,a másik pedig a lányok,nah hát ők sem engem választanak pedig ha megismernének...De hát minek is az tudom én...

2013. nov. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!