Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szoktak szép lányok csúnya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktak szép lányok csúnya fiúkkal randizni?

Figyelt kérdés
Vagy várjam meg, hátha csúnya lesz? :D Megöregszik vagy mondjuk meghízik.
2013. nov. 15. 18:10
 1/10 anonim ***** válasza:
xD Miért, neked jó lenne egy csúnya lány? :DD
2013. nov. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem nyáron volt egy talin egy szép lánnyal, de úgy, hogy azt sem tudta hogyan is nézek ki és ne is érdekelte, mert kellett valaki, akivel talizzhatott az nap, mivel szüleinek csak így tudta bizonyítani, hogy a pasijához megy közben meg nem... Na a lényeg, hogy csúnya fiú vagyok és mákom volt, mert ő mintha nem is látta volna milyen ronda vagyok és amikor megcsókoltam nem ellenkezett meg tök jól elhülyéskedtünk egész nap szinte, vele volt eddig a leghosszab találkán is egyébként.
2013. nov. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
#2: mit tudott a szüleinek bizonyítani? És legalább összejöttetek?
2013. nov. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
igen, ha a belso is szamit, es neked jo a belsod
2013. nov. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szoktak. Nem csak a külső számít.;)
2013. nov. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Érdekes. Én átlagosan nézek ki azzal együtt, hogy adok a külsőmre és öltözködésemre. Minden női ismerősöm szerint vicces, normális vagyok. Egyéb, egyetemi visszajelzések szerint az intelligenciámmal, műveltségemmel sincs probléma, sőt. Mégis, ha azt mondom, hogy szökőévente összejön egy-egy randi egy valóban szép lánnyal, akkor már túlzok.
2013. nov. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen.30/n
2013. nov. 16. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én olyat is láttam már többször, hogy egy szép lány cigány fiúval volt. Undorító...
2013. nov. 16. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
ez is most olyan dolog hogy kinek mi a szep, mi a csunya :))
2013. nov. 16. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
én az alapjan jövök össze egy fiúval hogy milyen is valojaban. Persze nem azt mondom hogy ne érdekelnének jobban a jóképű pasikde ha egyszer meghazasodom, azt nem a kinezete miatt fogom tenni:) a külső megfog, a belső megtart
2013. dec. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!