Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért ilyen furák a csajok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen furák a csajok? Vagy tényleg minden lánynak más lenne szép és ezek szerint a csúnya fiúkhoz is vannak szép lányok, akik tudnak vonzódni?

Figyelt kérdés

Mert ugye engem nem egy szép lány elutasított, megalázott, a pofámba lökte, hogy ronda vagyok. Azért is fura ez, mert ténylegy vannak tőlem rondább fickók is, aki, mondjuk még túlsúlyosak is és a fejük is tényleg durvább, mitn az enyém, tudjátok ilyen igazán csúnya arcszerkezetük van és mégis vannak szép csajok, akik járnak ilyen srácokkal. Ellenben velem meg egy szép csaj sem akrta járni, főleg, ha azt nézzük, hogy nekem nem is kell tökély csaj külsőre, csak nekem tetszen az a lényeg, más véleménye nem érdekel.

Azt mondták, aranyos, bájos, kisfiús vonásaim vannak. Lehet ez a baj, hogy nem férfias, nagy darab állat vagyok és az arcom is inkább fiatalos, kisfiús, talán még lányos is kicsit?


2013. máj. 11. 23:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

sztem ilyen kérdést ne ebben az idősávban tedd fel.

Érdekes h az ilyen kérdések végén mindig oda lyukadunk ki h csak akkor lesz jó nőd ha nagydarab állat vagy stb.,érdekes.

A csajozáshoz önbizalom kell!

2013. máj. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha én azt mondom pasikra, akik tetszenek nekem, hogy "hú, de jól néz ki", rögtön rávágja, akinek épp mondom, hogy ízlésficamom van. Ezt nem egy embertől megkaptam már, de kb. annyira izgat, mint a csigahányás. Nekem meg azok a palik nem tetszenek, akik a lányoknak általában igen.
2013. máj. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Kedves barátom! A számból vetted ki a szót! :/ ezen én is elgondolkodtam ezen a kérdésen de ezt sajnos énsem értem miért lehet.

Bár van 1 elméletem ha kíváncsi vagy rá elmondhatom? Oké elmondom :D Szóval az lenne a nagy elméletem hogy hiába nemvagyunk csúnyák szerintem azoknak a csúnya fiúknak talán nagyobb az önbizalmuk mint nekünk szerintem ez ezért lehet az önbizalom miatt az ilyen esetek 80-90%-ban nagyon fontos szerepet játszik az ÖNBIZALOM talán jobban mint a külső. remélem hogy segítettem valamit azért én is kíváncsi vagyok hogy milyen válaszok fognak még jönni erre a gondosan megfogalmazott kérdésre. :)

2013. máj. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nagyon ember függő a dolog:)

én azt mondom legyen egy kis önbizalmad, humorod és eszed. az sose árt:)) és ne keresd görcsösen! hidd el lesz valaki ( talán nem is egy ) aki(k)nek a te 'kisfiús' arcod fog tetszeni. türelem!

2013. máj. 11. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
95%

Még valami szinten érthető is lenne a panaszkodásod, ha nem lennél rákattanva csak a széép lányokra. A szép lányok meg a helyes fiúkat szeretik. Ilyen egyszerű. Nekik talán nem szabad, amit neked igen? Gondolkodj, ember...:)


Belső értékekről hadoválsz, de csak a szép nők jöhetnek neked számításba. Ez morbid.

2013. máj. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
sajnos nagyban szerepet játszik itt az ÖNBIZALOM sajnos nekem sincs nagy önbizalmam hiába néz ki nagyon jól a csávó ha nincs fene nagy önbizalma... :/ a kedves kérdezőben önmagamra leltem :P :)
2013. máj. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nézd növeld az ÖNBIZALMAD és szinte akármilyen nőt megkaphatsz.

Veszteni valód meg NINCS! csak nyerhetsz!

2013. máj. 11. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Képet!
2013. máj. 11. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
5-össel egyetértek. Mindenki jön azzal, hogy miért nem veszik észre a belső értékeiket, és miért nem tudnak túllépni a külsejükön. Miközben a kedves kérdezők is ugyanígy viselkednek a nőkkel általában, ők is a szépet keresik, ami szerintem egy embernél természetes. Nincs sok értelme elvárni valakitől olyasmit, amit mi magunk sem tudunk teljesíteni (gondolok itt pl. arra, amikor egy kövér, lusta fiú vékony lányt keres, miközben ő maga sem hajlandó lefogyni). Az persze se csúnya, se szép lánytól nem elfogadható, ha megaláz egy másik emberi lényt, normálisan is el lehet utasítani azt, ha valaki nem tetszik.
2013. máj. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
csúnyák is lehetnek vonzóak a szép lányok számára, ha van önbizalmuk. és ha a lány nem egy felszínes lotyó:)
2013. máj. 12. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!