Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért ilyen furák a csajok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen furák a csajok? Vagy tényleg minden lánynak más lenne szép és ezek szerint a csúnya fiúkhoz is vannak szép lányok, akik tudnak vonzódni?

Figyelt kérdés

Mert ugye engem nem egy szép lány elutasított, megalázott, a pofámba lökte, hogy ronda vagyok. Azért is fura ez, mert ténylegy vannak tőlem rondább fickók is, aki, mondjuk még túlsúlyosak is és a fejük is tényleg durvább, mitn az enyém, tudjátok ilyen igazán csúnya arcszerkezetük van és mégis vannak szép csajok, akik járnak ilyen srácokkal. Ellenben velem meg egy szép csaj sem akrta járni, főleg, ha azt nézzük, hogy nekem nem is kell tökély csaj külsőre, csak nekem tetszen az a lényeg, más véleménye nem érdekel.

Azt mondták, aranyos, bájos, kisfiús vonásaim vannak. Lehet ez a baj, hogy nem férfias, nagy darab állat vagyok és az arcom is inkább fiatalos, kisfiús, talán még lányos is kicsit?


2013. máj. 11. 23:30
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Kussoljatok már ezzel a rohadt ÖNBIZALOM marhasággal -_-


Nyilvánvaló hogy az önbizalom mértéke egyenesen arányos a csajozási sikerrel tehát hiába pofázzátok neki hogy legyen önbizalma azzal ABSZOLÚT nem tud mit kezdeni


Inkább azt mondjátok meg neki hogy mit tegyen az önbizalom növeléséhez


Persze majd fogja magát az önbizalma és csak úgy megnő magától mert ti azt mondjátok :D :D :D


-_-

2013. máj. 12. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Hát én ilyennel nem problémázok. Én rettenetesen ocsmány vagyok, és még dagadt is, meg alacsony, szóval elképzelni sem lehet olyan embert, aki rondább lenne nálam. Tudom, hogy én sosem fogok kelleni egy lánynak sem a külsőm miatt.

Az önbizalom csak akkor számít, ha valaki átlagosan néz ki. az olyan rondáknál, mint én, ennek, és más belső értéknek sincs semmi szerepe.

2013. máj. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Mindenkiben van szép, csak azt kell keresni. Ha mindenkiben a szépet keresi az ember, akkor azt meg is találja. Egy szép szem, fehér fogak, jó humor stb.
2013. máj. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!