Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Járnátok ezzel a csajjal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok ezzel a csajjal?

Figyelt kérdés

[link]

Akkor is ha tudnátok, hogy nemrég még pasi volt?


2009. nov. 17. 21:29
1 2 3 4
 31/33 Funktasztikus ***** válasza:
háát nem non...
2009. nov. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim válasza:
sztem hermofrodita volt és a szülei úgy döntöttek hogy lányt akarnak meg ő is lány szeretett volna lenni mert sokal több női hormonnal rendelkezett mint férfival. Ezért kezdte el szedni a hormontabikat hogy tökéletes nő legyen.
2009. nov. 20. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
Én biztos nem külsőre még úgy oké de hogy fiú volt na az már kicsit durva szerintem meg neki miven ott lent? mert az is érdekes lehet és ha szeretnék nemi életet élni akkor engem nagyon taszítana hogy fiú volt ez van
2009. nov. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!