Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak ha megcsókol?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha megcsókol?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok és még nem csókolóztam.Van egy 16 éves pasim akivel megbeszéltünk egy randit és félek h amikor odamegyek akkor megcsókol és h nem fogom tudni h mit csináljak.Tudom h mindenki azt mondja h ez magátol jön de mi van ha mégse?
2008. júl. 9. 16:36
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Tudom hogy már van ilyen kérdés de ez kicsit másab....részletesen szeretném
2008. júl. 9. 16:38
 2/12 anonim ***** válasza:
25%
Pisáld össze magad és fuss haza:D:D juj anyám ilyen kérdést... hát csokolj vissza csináld azt amit ő ...
2008. júl. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Odáig én is eljutottam hogy csókoljak vissza....bunkó
2008. júl. 9. 17:05
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
tényleg magától fog jönni, ezt nem lehet elmagyarázni.ne nyelesd le vele a nyelvedet ez fontos;)
2008. júl. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Csókold vissza!

Semmi különöset nem kell... részeletesen le van már írva itt, hogyan kell csókolni. Ha látod rajta, hogy szeretne csókolni, fordulj felé, mosolyogj rá - ha pedig csókol, picit nyisd ki a szád. Becsukhatod a szemed is... és persze öleld meg közben. Nem, kell izgulni, ezek jönnek maguktól is!

2008. júl. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
próbáld meg utánozni! amugy tényleg magátol jön! pl. amikor körbemegy a nyelve a szádban, akkor a tied is menjen az ő nyelve körül! ill. légy gyengéd, és az elején szinte csak puszilgasd az ajkait! és a legfontosabb: ne izgulj!:)
2008. júl. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia én nemrég csókolóztam először, ugyan ezek voltak bennem is, de eljött a pillanat és tudtam mit kell csinálni.Mikor megcsókol csókold vissza és öleld át, közbe csugd be a szemed, és minden megy magától.Ne félj rendben lesz minden.Az a lényeg, hogy a pasid tudja, hogy neked ő az első és vele csókolózol először, hogy ő is úgy álljon hozzá
2008. júl. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
94%
Tényleg semmi bonyolult nincs benne, és mindenki fél előtte, ne aggódj emiatt :) ugyanmár! Mindenki volt már ebben a cipőben... És mindenki félt... és mindenkinek jól sikerült... és.. ez természetes! Semmi para. Megcsókol, te pedig megpróbálsz ráhangolódni. És előbb-utóbb te is megérzed, "hogy is kell". A szemed mindenképp csukd be.
2008. júl. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
13%

Miért bunkózod le az első hozzászólót? Ilyen szellemi fogyatékos kérdést csak nagyon nagy tudással lehet felrakni ráadásul úgy hogy komolyan is gondolod. Szerinted mit kellene tenned?


A, Visszacsókolni

B, Összepisálni magad és hazarohanni

C, Felvágni az ereidet mer miért is ne

2008. júl. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
58%
mikor először volt énis féltem de tök jó mikor odétek akkor nem arra gondolsz h jajj most mivan... am tudsz?
2008. júl. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!