Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tudom, tudom. Alap kérdés,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, tudom. Alap kérdés, de. Félénk a fiú, nem közeledik hozzám. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Végzős fiú,az a kifejezetten buta kiskutyafejű nagyszemű félénk srác.Sokat bámuljuk egymást már év eleje óta,de azóta sme történt semmi.Észrevehetően mindig próbélunk egymás közelségében lenni,hiába van az iskola két legtávolabbi pontjában óránk,mindketten egy helyen vagyunk.Borzasztóan tetszik,bár nem ismerem de a kisugárzása lobbantott valamit.

Az osztályátrsaim azt mondják,hogy simán menjek oda,nekem még a hosszantartó szemezés sem sikerül,annyira nem megy...

Mit vessek be?


2009. nov. 16. 21:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

hááát nem egy szép dolog de a mai világban már nem gond ha a nő szólítja le a pasit...

muszály lesz neked lépni mer a srác elég fatökű bár lehet hogy ha majd egyszer beindul a szekér meg se lehet állítani


menj oda! szólítsd le! kérd el az msn jét! telószámát!

msn en sokkal közvetlenebben mehet a dumálás! nincs szemkontaktus gondolom te is bejössz neki de már attózavarban van ha rádnéz...ha kicsit felbátorodsz simán összejöhetsz vele...

2009. nov. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nincs mese, neked kell oda menni, ha szeretnél vmit. Amúgy, hány éves vagy?
2009. nov. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nálunk is valami hasonló történt, barátnőm volt, aki először lépett,mert nem mertem, de imádom, és nagyon örülök, hogy a kezdőlökést megadta.
2009. nov. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Uh,így utólag elnézést a helyesírási hibákért,siettem és nem olvastam vissza.

Ez nekem olyan nehéz.Sokszor elhatározom,hogy ha rámnéz,a szemébe nézek és mosolygok egyet,de annyira nem tudom elképzelni a szituációt,hogy csak üresen nézzem és mosolyogjak rá...áh...

Azt beszéltük a barátnőmmel,aki iylen köszönőviszonyban van vele,hogy odamegy a köv. szöveggel: Szia,látom nagyon nézitek egymást a barátnőmmel,tessék,itt az msnje-és odanyújtja egy papíron.

Gáz lenne,tényleg próbálkozzak inkább én?Iwiw-en is fentvan az msnje,de én tolakodónak érezném azt ha felvenném csak úgy semmielőzetes címcsere nélkül.

2009. nov. 16. 22:08
 5/11 anonim ***** válasza:
buta kiskutyafejű nagyszemű félénk srác -> hívd a sintért. ;)
2009. nov. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

kérdd el nyugodtan...nem kell parázni lehet hogy a szived ki fog esni a helyéről de hidd el ha túlleszel rajta az örömhormonok csak ugy tombolnak benned

és ha az msn je meglesz talán leesik neki hogy akarsz tőle valamit

2009. nov. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ne várj, menj oda - most csak az idő telik.
2009. nov. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nyugodtan jelöld be az IWIW-en is!

Mégis, mi probléma lehet belőle? Visszajelöl? Az nem probléma....

2009. nov. 16. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 thedani ***** válasza:

Nő vagy, hogy lehet ezen idegeskedni? Egy félénk fiú nem fog elküldeni, sőt inkább élete legjobb napja lesz az mikor odamész hozzá és megmondod neki hogy tetszik. És ha iwiwen fent van az msn címe az sem véletlen, azért van hogy felvedd, ha előtte engedélyt kellene kérned akkor egyszerűbb lenne elkérni tőle. De mutass már egy képet magadról, kíváncsi vagyok hogy hogy nézel ki hogy fél egy félénk fiútól akinek, ahogy látom, tetszel is. De a lényeg az hogy nyugtató, pohár víz, gatya fel és menj oda hozzá és szerezd meg amit akasz. Sok szerencsét, minden rajtad múlik.

21\F

2009. nov. 16. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok bíztató választ,sajnos ma sme sikerült semmi(most egy ilyen kampányhét-bulihét van az iskolánkban),de akkor majd holnap hajrázok.

Az utolsó válaszolónak meg ment a mail a képlinkekkel.;)

2009. nov. 17. 19:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!