Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mért van az hogy a csajok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van az hogy a csajok CSAK az idősebb pasikra buknak?

Figyelt kérdés

Pl: én úgy jártam, hogy 1 hónappal volt idősebb a csaj és mondta hogy "bocs de csak idősebbel pasizok"

Erre kicsit "meglepődtem"..

Szerintetek? Lányok véleményét még jobban várom.


2009. nov. 16. 18:07
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
jah. erre még nem nagyon gondoltam. kösz igazad lehet
2009. nov. 16. 18:26
 12/23 A kérdező kommentje:
a 18:27-es válaszra írtam
2009. nov. 16. 18:27
 13/23 anonim ***** válasza:
18:21 is a sablon szövegeivel amiket itt olvasott. De nem élt át egyet sem. "Mai emberek" ettől a plafonra mászok.
2009. nov. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Mi az hogy nem éltem át egyet sem? én is emberek közé járok nap mint nap
2009. nov. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
+ tapasztalat... ismerősök, tudod..
2009. nov. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
68%

18.25: habár én a 14hez képest "nagylány" vagyok, igazat adok neked.

de azt azért lássátok be, hogy egy bizonyos kor felett aki arra hivatkozik, h egy hónappal fiatalabb vagy nála... hát az nem azért nem akar veled összejönni, mert fiatal vagy. 13-14 éves korban még szembetűnő az egyidős fiúk-lányok közti különbség (én is nagyon jól tudom, 14 évesen nem jöttem volna össze velem egykorú fiúval, olyan kis idióták voltak :), de később már nem az lesz a mérvadó h mennyivel hamarabb született. hanem h mennyire értitek meg egymást.

2009. nov. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
91%
Mindegy egyébként, akármit mondok, úgyse fognak megváltozni a tinik. Amíg tele nyomják magukat mindenféle kence-ficével meg új ruhák stb. egy 15 éves kinéz simán 20nak is akár, így simán elegendőek egy 20on éves pasinak--> addig nem is fognak a korosztályukból válogatni
2009. nov. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
egyébként a csajjal akivel nem sikerült így összejönni azzal nagyon jól megértettük egymást...
2009. nov. 16. 18:36
 19/23 Just Happy 94 ***** válasza:
56%

engem nem zavar ha a pasim mondjuk 1 vagy 1.5 évvel fiatalabb, de annál ne legyen fiatalabb, már csak elvből sem...

jó ez valószínűleg azért van, mert mégiscsak 15 éves vagyok, és annál szerintem a korkülönbség is számít.. de nem 1 hónap.. ezen ki is akadtam... nah a lényeg, hogy próbálkozz, mert akkor tényleg csak rossz csajokat fogtál ki.. sok sikert =)=)

2009. nov. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Nálam is csak idősebbek jöhetnek szóba. A barátom majdnem 4 évvel idősebb nálam. ez azért van , mert a velem egykorúak még elég gyerekesek. Tudod a lányok korábban érnek és hamarabb szeretnének komolyabb kapcsolatot, amit a velük egykorú fiúk még nem annyira szeretnének.

Persze ez csak általánosság, vannak kivételek, de én nem tartozom a kivételek közé.

2009. nov. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!