Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért mindig az idősebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig az idősebb pasikra bukok?

Figyelt kérdés
Legalább 10 év korkülönbség van az aktuális szerelmem és énközöttem.Sajnos egyikkel sem jártam ,mert túl fiatalnak tartottak 19 éves létemre,pedig én komolyan gondolnám...
2009. jan. 26. 18:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Apukád és közted normális apa-lánya kapcsolat van? Csak mert ez lehet apakomplexus is.

De, lehet, hogy arról van szó, hogy a korodbeli pasik elég éretlenek, Te pedig komolyabb vagy a korodnál! Bizonyíts Nekik, már ha tényleg komolyabb vagy a korodnál.

Sokáig Én is jobban kijöttem az idősebb pasikkal. Mostanival csak 2év, de volt 12év is!

Nem ez számít!!


Üdv: Haven 23/L

2009. jan. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekem 6 évvel idősebb barátom van. Azért is jövünk ki olyan jól, mert ő télleg határozottabb a korosztályomnál (ezzel is erődítve az előttem szólót:)). És ráadásu apu összes tulajdonsága fellelhető benne:D
2009. jan. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Apukám egyben a legjobb barátom is úgyhogy nem hinném h ezzel lenne probléma.

Örülök h nem csak én vagyok így vele.

2009. jan. 27. 15:05
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia!En is az idosebb pasikra bukok, nálam is minumum a 10év korkulombség neki a javára...:D Szerintem nem baj az!!!!Nem kell mindenkinek a saját korában keresni a szerelmet, mindenkinek más tetszik és nem érdemes eroltetni semmit...:)
2009. jan. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!