Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mért van az hogy a csajok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van az hogy a csajok CSAK az idősebb pasikra buknak?

Figyelt kérdés

Pl: én úgy jártam, hogy 1 hónappal volt idősebb a csaj és mondta hogy "bocs de csak idősebbel pasizok"

Erre kicsit "meglepődtem"..

Szerintetek? Lányok véleményét még jobban várom.


2009. nov. 16. 18:07
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
71%
rossz csajokat fogtál ki eddig. akinek ilyesmi akadály, azt nem is érdekled igazán. az én barátom 1.5 évvel fiatalabb nálam, az se érdekel, ki mit mond rólunk, a lényeg h szeretem.
2009. nov. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
22%

A fiatalok csak marhulnak.

A lányok sokkal hamarab komolyodnak mint a fiúk.

Én is sokkal jobban szeretem a fiatal lányokat.

2009. nov. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
61%
Mert nem csak a bulizás jár a fejükben az idősebb pasiknak,és érettebben gondolkoznak,no meg a tapasztalat...
2009. nov. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
33%
Egzisztencia, na vajon miért....
2009. nov. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
nem nagyon bulizok. sőt...
2009. nov. 16. 18:15
 6/23 anonim ***** válasza:
45%
Komolyan vetted ezt a választ??
2009. nov. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
93%
Hát elméletileg ők hamarabb érnek, de igazából semmilyen különbség nincs bennük. Egy 16 éves lánynak nem csak a bulizás jár a fejében? (lol) Összes osztálytársam ilyen partyőrült csaj, volt is pár partnerük, egyikük 14 évesen 20on éves pasival volt full részegen, party után. Ez aztán az érett viselkedés, de most sorolhatnám oldalakon át, hogy miért nem szabad ilyet mondani a lányokra a mai világban(persze mindjárt jön egy roppant érett 14 éves nagylány 20on éves pasival hencegni), hogy ő mennyivel érettebb a koránál HA-Ha.... én már csak nevetni tudok a mai lányokon, tisztelet a kivételnek
2009. nov. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
akkor egyre gondolunk
2009. nov. 16. 18:22
 9/23 anonim ***** válasza:

olyanok mondják ezt, akiknek az számít, h xy barátnőm mit fog hozzá szólni, hogy fiatalabb a pasim, meg úúristen de cikis leszek, hogy megyek így bulizni a nemtomki 13 éves barátnőmmel akinek már 26 éves pasija van :S

szánalmasak :(

2009. nov. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Azt viszont hozzá kell tennem, hogy egy lányt kb 12-13 éves korában már elkezdik foglalkoztatni a pasik valamilyen szinten (itt nem feltétlen a szexre gondolok..), javában ismerkednek idősebb fiúkkal(tapasztalat), míg egy fiút annyira nem igazán érdekel még egy kapcsolat ilyen idős korban. De később 1-2-3 évvel egy rugóra fog már járni mindkét nem agya.. De úgyis jön mindjárt egy pár érett nagylány és lepontoznak 0-ra, vagy leugatnak minimum..
2009. nov. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!