Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Melyik társkereső (k) az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik társkereső (k) az (ok), ami (k) jelenleg fut (nak) a huszonévesek között?

Figyelt kérdés

Sikerült előbb rálelnem a nem kicsit kritizált elittars.hu-ra. Jó volt ennyi időt rászánni a kérdőívekre, aztán rájönni, hogy az egész oldal átverés :D.

Na mindegy, a lényeg: olyan társkereső oldalt keresek, ahol 24 éves, Budapest környéki srácként reális eséllyel találhatok korombeli randipartnereket (lányokat, mielőtt jönne a kérdés). Hajlandó vagyok részletesen kitölteni és érdekessé tenni az adatlapomat, akár profi fotókat intézni, fizetni a tagságért, de azt szeretném, hogy ez a befektetett energia meg is térüljön a későbbiekben.



2013. nov. 7. 20:42
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Érdekes. Nekem eddig egyetlen ismerősöm se onnan hozta össze a párkapcsolatait. Legalábbis most csak randi-beszámolókat tudok felidézni tőlük. Nekem meg még randi se jött össze onnan eddig.
2013. nov. 19. 19:00
 12/14 anonim ***** válasza:
Én nem randikat hanem több éves kapcsolatokat ismerek chat.hu-ról (többet is, többek között 10+ évest is). És nem olyanoktól akik sorra randizgattak. Párszor véletlen mindketten felkeveredtek chatre aztán összejöttek és utána nem is használták többet az oldalt. Akkor igazán érdekes dolog ez amikor egyik fél sem az a fajta hogy éveken át a chaten lóg. És mégis lehet hogy pont ugyanabban abban a pár napban mennek fel mindketten és később férj-feleség-gyerekek lesz :)
2013. nov. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Na igen, ezek érdekes esetek. Én chattel kapcsolatban mostanában (az utóbbi években) csak azt kaptam, hogy felmentem valamilyen kérdéssel, amire viszonylag gyorsabban kellett válasz és a reakció nagyjából annyi volt, hogy mekkora fogyatékos vagyok, hogy ott próbálkozok :)
2013. nov. 19. 23:20
 14/14 anonim ***** válasza:
Hát mondjuk ja, az kevésbé arra való :) Ha kérdésed van akkor azt itt írd, erre való a gyakorikerdesek.hu oldalunk!
2013. nov. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!