Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan koptassam le hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan koptassam le hogy ne bántsam meg?

Figyelt kérdés
Egy sráccal 1 hónapig beszélgettem facebookon és nem is régen találkoztunk. Chaten nagyon vicces volt és jó volt vele beszélgetni. Külsőre nem tetszett a képei alapján de gondoltam " áhh nem a külső a fontos".. Na ez hazugság :D Nem tetszik és nem tudnék egy puszit sem adni neki mert semmiféle formában nem vonzódom hozzá nem hogy járni vele..De a dolog kezdett komoly lenni és szegény kicsit beleélte magát.. Hogyan koptassam le kedvesen?
2013. nov. 6. 16:59
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Neeem, a véleményem nem változott meg róla, mármint

kedvelem csak már nem tetszik :/

2013. nov. 6. 17:29
 12/14 anonim ***** válasza:
Hát ez az, hogy nem változotXD Magad is beismered, de nem látod. Akkor se vonzodtál hozzá csak későn jött meg. Unatkoztál, bemesélted magadnak és most nem unatkozol valamint felébredtél a meséből és most újat mesélsz be. Jó, biztos hülye vagyok. Te meg tudsz mindent. Szerinted mi vonzot téged amikor az volt? És most mi vonz téged?
2013. nov. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
az az igazság, hogy egy kép lehet jó, sőt a külseje valóban nem változik, DE a mozdulatai a beszédstílusa ez mind olyan dolog amit csak élőbe tapasztalhatunk, ezek pedig nagy mértékben befolyásolják a vonzalmat
2013. nov. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Az változott hogy eddig nem láttam én találkoztam vele, de most igen..Szerintem mindenki volt már úgy hogy egyszer csak elszáll egy érzés.. Na amikor én élőben beszélgettem vele akkor nem volt olyan érzésem hogy " na igen, én ezt folytatni akarom mert nagyon tetszik nekem".Ezt az unalom pasit meg kikérem magamnak mert ha csak azért beszélgettem volna vele mert unatkozom akkor nem találkozom vele vagy nem írok vissza.
2013. nov. 6. 17:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!