Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy 17 éves lány aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy 17 éves lány aki nagyon jól néz ki és aztkamuztam 16 vagyok közbe 15. Szerintem kezd kialakulni közöttünk. Egy suliba járunk am. Szerintetek elmondjam h. csak 15 vagyok?

Figyelt kérdés
2009. nov. 15. 21:16
 1/5 anonim ***** válasza:
én nem mondanám el, ha kiderül letagadnám
2009. nov. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
El, már a legelső mondatod is hazugság volt nála? Grt. -.-'
2009. nov. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Neeem. Ő szerintem jóltudja h. 15 vagyok. Folyton mondja h. adjam oda személyim mert nemhiszi el h. 16 vagyok.
2009. nov. 15. 21:35
 4/5 anonim ***** válasza:
Jó kis párkapcsolatnak nézel elébe: még össze se jöttetek, de már nem vagy őszinte...
2009. nov. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem tök mindegy, hogy 15 vagy 16 vagy? Ha szerelmesek lennétek egymásba, úgyis összejönnétek.
2013. szept. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!