Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan célozzak a barátomnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan célozzak a barátomnak, hogy szeretnék virágot kapni a randin?

Figyelt kérdés
2008. júl. 8. 20:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Legegyszerűbb az lenne ha éppen sétáltok és egy virágos mellett mentek el, akkor jobban is elkezded nézegetni a rózsákat, vagy amit éppen kapni szeretnél

Hátha észreveszi és később kreativan vesz majd neked

2008. júl. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
67%
vagy hozd fel témának a parfümöket, és mondd hogy te nagyon szereted a rózsa illatát(vagy bármilyen más virágét) és hátha veszi a lapot:)
2008. júl. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%
Az jó ötlet, hogy virágos előtt elsétáltok. Vagy akárhol láttok a kirakatba virágot, és véletlenül elejtesz egy olyan mondatot, hogy pl. "milyen jó annak a csajnak, aki egy ilyen szép virágot kap", közben tovább sétálni és másról kell beszélni. Remélhetőleg kapcsol, mert itt az nem megoldás, hogy nyíltan megmondod neki, hogy neked virág kell.
2008. júl. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
68%
Az már elég kemény, ha nem kapsz tőle virágot a randin. A virágboltnál való utalgatás, amit előttem leírtak, elég jónak tűnik, én szégyellném magam, mint a fene, és másnap meglepnélek egy kis virággal:D
2008. júl. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
én simán mondom neki, h szeretnék virágot.először, 1 hetesek voltunk, amikor kaptam, majd 1 hónaposak majdnem, amikor névnapomra csokrot(okt vége), aztán Valentinnapra már mondtam, h szeretnék és kaptam. de azóta sajna nem sokszor, még egyszer nőnapra, de akkoris mondtam neki.9hónapja vagyunk együtt, de én mondom neki, ha szeretnék:)
2008. júl. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Az már elég szomorú,ha egy pasinak ez nem jut eszébe magától.Sok pasi már az első tali előtt ki szokta "puhatolni" a lánytól,hogy szereti e a virágokat és milyet.

Amelyik ezt nem teszi,ott célozni tudsz rá,pl ez a virágos üzlet jó,hogy odamész,megnézegeted a virágokat,megjegyzed milyen jó az illata ennek vagy annak stb.Ha figyelmes veszi a lapot ugyis,és meglep virággal legközelebb.

2008. júl. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
92%
ne reménykedj ha nincs szülinapod akkor nem kapsz...ha nem olyan a srác akkor biztos nem gondol ő rá sőt nem is gondolja ,hogy te elvárnád hogy vegyen neked mert ők férfiből vannak .higgyj nekem ...
2008. júl. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
kérdezd meg tőle vicesen. hogy hé te miért nem veszel nekem virágot mint azok a nyálas párok
2008. júl. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
én két év alatt három szálat kaptam, ha ez számít valamit. :D. pedig utalgattam rendesen, de már én égek helyette, szóval inkább szóba sem hozom.
2008. júl. 8. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hogy a legközelebbi randitok előtt nem kell kirabolnia a virágboltot. :)
2008. júl. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!