Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Van olyan, hogy "szex,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Perfect li(f)e kérdése:

Fiúk! Van olyan, hogy "szex, túl hamar"? Ha komoly kapcsolatot szeretnétek, de az első egy-két randin győznek a hormonok?

Figyelt kérdés

Néhány érv-ellenérv megfogalmazódott bennem.Egyrészről értem én,hogy amiért nem kell megküzdenie az embernek,azt annyira nem is értékeli. Másrészről viszont nem értem,hogy ha két felnőtt emberről van szó,akik józan ítélőképességüknél vannak (nem állnak alkohol befolyása alatt:) ),akkor ez miért lenne probléma?

Volt már valakivel olyan,hogy klappolt minden,de az a bizonyos minden túl hamar derült ki, ezért nem lett folytatás?


2013. nov. 4. 12:12
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem nincs. Ha egy lány komolyan érdekel akkor ugyan úgy érdekel akár 1 hét után akár 1 hónap után fekszik le velem. Nem ez fog döntő lenni. 23/F
2013. nov. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

ha győznének a hormonok, akkor sem fekszem le senkivel 3 randi előtt. de inkább 5. egyszerűen azért, mert ha kiderül, hogy egy hülye hárpia, sokkal neccesebb megszabadulni tőle, ha már le is feküdtünk. jobb megismerni némileg az illetőt.

32F

2013. nov. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem a randit mennyisége, hanem a minősége az ami számít.
2013. nov. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
3#: egy randiból nem veszed le milyen a másik.
2013. nov. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát én egyszer nagy farokfej voltam csak azt tudom, és bár bejöttem a lánynak, (aki nekem fontos lett volna) és ez hamar kiderült, én meg gyorsan megdöntöttem, mint Vince Carter a magasugró rekordok a nyári edzőtáborban. Viszont nagyon megbántam utána, mert én szerettem volna, ha tényleg, normálisan összejövünk és annak meg nem ez a menete (esetemben legalábbis, de ez csak én vagyok, általános életigazságot nem tudok mondani, kérem kapcsolják ki :D).
2013. nov. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi a párommal szexszel indítottunk. Nem lett belőle gond, ugyanúgy tudtunk randizni és ismerkedni. Most már együtt élünk, de még mindig el tudunk menni randizni :)

Igazából eleinte csak azért jártunk össze, hogy szexeljünk, és az jó volt, emberileg később kezdtünk érdeklődni a másik iránt. De ez nem okozott gondot, attól még, hogy szexeltünk már, érdekelhet a másik :)

Szerintem az régen rossz, ha valakiben csak az az érdekes, hogy nem sikerült még lefektetni.

2013. nov. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a véleményeket!:)
2013. nov. 4. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!