Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nektek bejön ha egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek bejön ha egy lány elegáns, vagy sznobságot tükröz? Mély dekoltázs, szexuálisan feltűnőre gondolok.

Figyelt kérdés

#ruha #szexi #dekoltázy
2013. nov. 2. 14:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Az attól függ,hogy elegáns!Sokat mutat ám az összkép.Van amikor sznob majmot látok.Van amikor egy csinos nőt!
2013. nov. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nekem aztán nem.
2013. nov. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem. Úgy tűnhet mind aki a saját benső ürességét feltűnősködéssel próbálja ellensúlyozni.
2013. nov. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A mély dekoltázs mióta tükröz eleganciát és sznobságot?
2013. nov. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mély dekoltázs, szexuálisan feltűnő... se nem sznobságot, se nem eleganciát nem tükröz.
2013. nov. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ok,kicsit sz4rul fogalmaztam meg.
2013. nov. 2. 14:13
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát inkább sznobság, de mutass képeket!
2013. nov. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom, nekem az elegáns sznobról nem egy mély dekoltázsú nő jut eszembe.

Az egyik volt barátnőm amúgy full sznobnak nézett ki egy ismeretlen szempontjából. Mármint ilyen semmilyen színű, elegáns ruhák, sose volt kint se a segge, se a melle, mindig magasan hordta az orrát, jól iskolázott, olvasott csaj volt, egészséges önmbizalommal megáldva, idegen társaságban sosem mosolygott, meg néha úgy nézett az emberre, közben meg olyan mocskos volt szex közben, meg olyan perverz poénokat mondott, hogy csak lestem, meg buliban az asztal alá itta a pasikat is.

2013. nov. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Hát én se vagyok angyalka a szexben,de nem vagyok perverz szerintem :D

Bár mások szerint meg... :DDD

2013. nov. 2. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!