Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Félek a fiúktól? Ez "pasipara"?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek a fiúktól? Ez "pasipara"?

Figyelt kérdés
Amikor valaki elhív randizni akkor mindig lemondom mert félek elmenni és valami teljesen átlátszó dumával rázom le.Nem is tudom igazán megmagyarázni, de félek hogy valaki meglát miközben sétálok egy fiúval vagy ilyesmi.Meg úgy általában félek a fiúktól is.Ezt hogyan lehet megváltoztatni?:$Ja és egy csomószor ha hív telón egy pasi akk nem veszem fel:( 15L
2009. nov. 15. 10:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Sajnos evvel ugyanígy vagyok..és nem tudom h változtassak rajta:'(
2009. nov. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ugyanez van velem is. Nem merek elmenni. De amikor rászánom magam, akkor meg tök jól érzem magam. Viszont, ha megkérdezi, hogy leszek-e a bnője, megint megijedek...

20/L

2009. nov. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Majd idővel alakul. Kicsit szégyellős vagy, ennyi. 15 évesen természetes.
2009. nov. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Igen.És nekem is ez volt hogy kérdezte h leszek e a bnője és én nemet mondtam és később nagyonnagyon megbántam:S
2009. nov. 15. 11:06
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tuti van ilyen. Tavaly akartam járni egy veled hasonló korúval és amíg nem közeledtem felé eléggé odavolt értem,majd mikor konkrét lépéseket tettem eltünt és még a teremből sem mert kijönni utána az iskolában egész nap. Majd megkérdeztem a legjobb barátnőjétől,hogy akkor most mivan,azt mondta csak beijedt és még nem kell neki senki:) Az a csaj a legmenőbbnek képzelte magát addig,és még azóta se volt senkije.
2009. nov. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
83%
Félénk vagy, de tök ari...
2009. nov. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Csak ez így elég hülyén jön ki mivel a fiúk is (legalább is én) naon parázok elhívni a lányt, és ha nemet mondd akkor többet már nem is próbálkoznék, és akkor felmerül a kérdés mivan ha csak ezért mondott nemet??:D... Jah és a randitól meg sztem minden ember izgul fiúk is és csajok is :) Szal ne parázz mer a pasi is legalább annyira izgul mint te :) sztem...


15/F

2009. nov. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
:) megnyugtattatok:D
2009. nov. 15. 11:11
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Cuki vaaagy.Imádom az ilyen lányokat,viszont ezt NE csináljátok,mert a fiukat teljesen megzavarjátok.Aztán az meg jopár hétig azzal beszél a barátjával ,hogy lepattintották,biztos ronda és,hogy nem érdemeltem meg a csajt.TALÁLKOZZ VELE ÉS ÉREZD JOLMAGAD.MOST ÉLD AZ ÉLETED MIG LEHET(GONDOLKOZZ)ha történik bármi baleset(REMÉLJÜK NEMFOG)akkor bánhatod aztán a legjobban
2009. nov. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha ilyet is csinálsz, és mondjuk tetszik/szereted a fickót, akit így lepattintottál, keresd meg utána, ne hagyd, hogy eméssze magát, beszélgess vele, mert így lehet, hogy olyat küldesz el, aki őszintén és NAGYON szeretni tudna Téged.
2009. nov. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!