Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy hívjak randira egy fiút?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hívjak randira egy fiút? és hová vigyem elsőnek ha meghívtam?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki nagyon tetszik, de nem tudom hogyan hívjam randira, ráadásul azt sem tudom érdeklem e őt. Idáig csak lányokkal kezdtem ki, de ő megérintette a szívemet nagyon, jóban is vagyunk és sokszor úgy veszem észre, mintha ő is akarna valamit, de nem volt idáig bátorságom megkérdezni. Szerintetek hogyan kérdezzek rá? És ha sikerül hová érdemes egy fiúval menni elsőnek? Én mozira gondoltam. 16,5/f
2009. nov. 14. 20:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Sztem gáz ha te hívod meg, inkább próbáld valahogy elérni azt, h ő hívjon meg téged! Ne telegyél a vadász, hanem a vad ;)
2009. nov. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
első vagyok - most látom, h fiú vagy... akkor totál gáz, sztem bújj el, vágd le a farkad! tiszta szégyen
2009. nov. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
azert ezt alaposan gondold at... milyen gaz lenne mar, ha elhivod, es kiderul, h semmi ilyesmi hajlam nincs benne...
2009. nov. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hát sosem láttam lánnyal, és nem is érdekli ez a téma ha beszélgetek vele, sosem ilyenekről beszélünk, hanem a kedvenc együttesünkről, meg filmekről. és aki a farkam levágását szorgalmazná, annak meg hasonló szépeket. Ez nem a farkamról szól, hanem ez sokkal több, fajankó!
2009. nov. 14. 20:41
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha nem vagy benne biztos,hogy meleg,akkor nehogy randira hívd...különben az egész suli rajtad fog röhögni a karácsonyi szünetig.

Inkább haverként menjetek el sörözni, focizni vagy kérd meg,hogy kísérjen el vásárolni egy plázába (ezt úgy értem,hogy mond meg neki,hogy valami nagyobb eseményre kell menned, ahova ki kell öltözni és neki tök jó stílusa van és segíthetne neked választani egy divatos cuccot,ami jól áll) és akkor tudsz vele kettesben lenni és beszélgetni, kicsit tereld ilyen bizalmasabb témára, hogy mi a véleménye a melegekről vagy gondolt-e már arra,hogy pasival kipróbálna valamit... ezt lehetőleg egy kis alkohol után...és ahogy reagál rá, abból neked minden ki fog derülni.

Remélem segítettem, bár lány vagyok és nem tudom átérezni a helyzetedet. :D 18/L

2009. nov. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

hoho. 16 éves vagy. fiú. egy fiú tetszik neked. ekkor még nem alakult ki a vonzódás, hogy melyik nemhez fűz több érzés... szerintem várj egy picit... a hormonok még tombolnak, és ha "visszaáll" a rend, akkor meg milyen ciki lesz már, ha meséled a feleségednek meg a gyerekeidnek, hogy te valamikor jártál egy fiúval...


nem akarok semmi rosszat írni, mert elfogadható a homoszexualitás, de 16 évesen még inkább ne... mert nem alakult ki...


13/L

2009. nov. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
20:53, lehet ez lesz. előttem lévőnek meg mondom, nem érdekel hogy ő fiú, mert ő, ő, és késsz:)
2009. nov. 15. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!