Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy elképzelésem, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy elképzelésem, hogyan haladhatnék előrébb a nőkkel való ismerkedésben. Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

Az életem sajnos úgy alakult, hogy ritkán tudtam lányok társaságában lenni. Többen mondták már, hogy nem vagyok egy visszataszító személyiség, de ilyen olyan okokból ez így alakult.

A lányok társasága is egy olyan dolog, amit meg kell szokni. Tudni kell velük beszélni, tudni kell őket szórakoztatni. Ez olyan valami, ami teljesen más, mintha egy férfi társaságban lenne az ember. Egy olyan valami, amiben érzem, hogy nekem tanulni valóm van.

Éppen ezért ha arra kerül a sor, hogy élesben kell egy nővel beszélgetni és randizni, van bennem egy fajta szorongás, ami egy esetben tud csak elmúlni: ha olyan helyzetben vagyok, ahol teljesen egyértelmű, hogy a két fél nem akar "úgy" egymástól semmit. Ilyenkor természetesen és normálisan tudok viselkedni. Azonban ha egy ismeretlen lánnyal kell találkoznom, ahol egyértelműen az ismerkedés a cél, előjönnek a gátlásaim.

Ezért jutott eszembe egy megoldás, amit most le is írok. Ismeretlen lányokkal oly módon felvenni a kapcsolatot, ahol tisztáznám a helyzetemet. Megmondanám mi a probléma velem. Megbeszélném vele, hogy találkozzunk, ismerkedjünk, de felejtsük el annak a lehetőségét, hogy bármi is lehetne köztünk. Magyarán tét nélkül gyakorolhatnám az egészet. És hogy a lánynak ez miért jó? Ez egy jó kérdés. Igyekeznék jó társaság lenni, fizetnék neki mindent ( nem, én nem tekintenék rá "olyan" lányként, de valamit csak fel kell ajánlanom ). Olyan lenne ő nekem majdnem mint egy orvos...aki segít, hogy szokjam egy nő társaságát egy ilyen helyzetben.

Mit gondoltok erről?


2013. okt. 31. 18:18
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Engem elriasztana ez a "fizetnék neki" dolog.

A többi nem annyira rossz ötlet. Ha éppen volna rá időm, akkor benne lennék. Viszont sokkal inkább benne lennék úgy, és szimpatikusabb lenne a dolog úgy, hogy nem azt írod, hogy ez a probléma veled, hanem mondjuk hogy nem hiszel abban, hogy néhány levél és egy találkozás után valaki élete párját megtalálja. Inkább hiszel abban, hogy valamifajta szimpátiából, barátságból alakulhat ki szerelem, de ahhoz meg kell ismerni a másikat, anélkül, hogy elvárnánk egymástól a párkapcsolat kialakítását... Tehát találkozzunk, találjunk ki közös programot, mondjuk egy kirándulást vagy állatkertezést, de ne azt vizsgáljuk elsősorban, hogy lehetne e a párom a másik, hanem hogy kialakulhat-e mondjuk egy barátság. Így nincsenek elvárások, de ha úgy alakul, lehet tovább lépni...


Az, hogy leírod, hogy ez a problémád, akkor rögtön problémásnak tűnsz, pedig ez a fajta gátlásosság szerintem nem igazi probléma... És ha úgy mondom azt, hogy találkozok veled, hogy megoldódjon a problémád, akkor már annyira az agyamban van ez, hogy ha mégis szimpi lennél is, nehezebb lenne arra gondolni, hogy beléd is szeressek, mert hisz mondtad, hogy problémás vagy... :)

2014. jan. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Szia. aktuális még?

tényleg ne. Nezz szembe a sorssal és csináld élesbsn

2014. aug. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!