Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy elképzelésem, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy elképzelésem, hogyan haladhatnék előrébb a nőkkel való ismerkedésben. Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

Az életem sajnos úgy alakult, hogy ritkán tudtam lányok társaságában lenni. Többen mondták már, hogy nem vagyok egy visszataszító személyiség, de ilyen olyan okokból ez így alakult.

A lányok társasága is egy olyan dolog, amit meg kell szokni. Tudni kell velük beszélni, tudni kell őket szórakoztatni. Ez olyan valami, ami teljesen más, mintha egy férfi társaságban lenne az ember. Egy olyan valami, amiben érzem, hogy nekem tanulni valóm van.

Éppen ezért ha arra kerül a sor, hogy élesben kell egy nővel beszélgetni és randizni, van bennem egy fajta szorongás, ami egy esetben tud csak elmúlni: ha olyan helyzetben vagyok, ahol teljesen egyértelmű, hogy a két fél nem akar "úgy" egymástól semmit. Ilyenkor természetesen és normálisan tudok viselkedni. Azonban ha egy ismeretlen lánnyal kell találkoznom, ahol egyértelműen az ismerkedés a cél, előjönnek a gátlásaim.

Ezért jutott eszembe egy megoldás, amit most le is írok. Ismeretlen lányokkal oly módon felvenni a kapcsolatot, ahol tisztáznám a helyzetemet. Megmondanám mi a probléma velem. Megbeszélném vele, hogy találkozzunk, ismerkedjünk, de felejtsük el annak a lehetőségét, hogy bármi is lehetne köztünk. Magyarán tét nélkül gyakorolhatnám az egészet. És hogy a lánynak ez miért jó? Ez egy jó kérdés. Igyekeznék jó társaság lenni, fizetnék neki mindent ( nem, én nem tekintenék rá "olyan" lányként, de valamit csak fel kell ajánlanom ). Olyan lenne ő nekem majdnem mint egy orvos...aki segít, hogy szokjam egy nő társaságát egy ilyen helyzetben.

Mit gondoltok erről?


2013. okt. 31. 18:18
1 2
 1/12 Pain for Pleasure ***** válasza:
74%
Érdekes felvetés, de tudok egy jobbat. Keress hozzád hasonló lányokat, akik fiúk jelenlétében szoronganak és nekik semmit se kéne cserébe adnod, hiszen egymáson segítenétek. :)
2013. okt. 31. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ez jól hangzik, de én a húszas éveim közepén járok. Egy korban hozzám passzoló lány, már rég túl van az ilyen problémákon.
2013. okt. 31. 18:29
 3/12 Pain for Pleasure ***** válasza:
Ez nem a kortól függ, simán vannak ilyen lányok 22-26 év körül.
2013. okt. 31. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Moszuke ***** válasza:
beléd szeretnének a lányok jó eséllyel, szal inkább ne:D
2013. okt. 31. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Hát, nem tudom, ez is egy megoldás.

Én is ilyen voltam pasikkal régebben. Aztán rájöttem, hogy ha az egyiknek nem jövök be, majd bejövök egy másiknak, és hogy azért az életben sok lehetőség van az ismerkedésre, ha az ember elég leleményes, és úgyse halok meg egyedül, mert, ha más nem, lesz egy halom macskám. És ez úgy kiverte belőlem az izgalmat. Most már tök lazán tudok bárkivel beszélgetni.

Egyébként ha egy ismerősöm odajönne hozzám azzal, hogy gyakorolna rajtam csajozni, simán belemennék :D Én élvezem az ilyen kicsit szerepjátékos, színészkedős dolgokat.

2013. okt. 31. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

kérdeznék.


...hogy állsz az autentikus cigányzenével?

2013. okt. 31. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ez nem is rossz ötlet Kérdező,lehet adtál nekem is egy jó ötletet. :)Én is hasonló helyzetben vagyok mint te,és én is szorongok sokszor,illetve nagyon durván zavarban vagyok.

Csak kivitelezni nem tudom,hogyan lehetne vagy hol találhatnék jelentkezőket ilyesmire. :)

22/F

2013. nov. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem valami életképes ötlet... ennyi ideje kinek van rád szerinted? Ha párja van, nyilván nem megy bele. Ha meg nincs, akkor meg arra fordítja az idejét, akivel lehet valami. Te meg előre leszögeznéd, hogy nem lesz semmi...

Nem tudom, biztos van aki belemenne, de én úgy látom, hogy ez hamvában holt ötlet.

2013. nov. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
72%

Jaj...


Elmondom mi a bajod: Egyszerüen félsz, hogyha nyomulsz, akkor visszautasit a csaj. És sérülsz. Ennyi. Nem tudom hogyhogy nem veszed észre, hogy mekkora logikai zsákutca az, hogy te most meg akarsz nöket dugni, de ugy állsz hozzájuk, mintha nem. EZ SAJNOS NEM IGY MEGY, BARÁTOM!


Azért beszélek iylen fellengzősen, hogy megijedj kicsit.


Szóval ezt felejtsd el lécci, hogy te majd igy a csajjal csak haverkodsz meg mittudomén. EZ NEM MÜKÖDIK. Te vagy a férfi, neked kell a börödet vásárra vinni és elviselni a kellemetlenségeket. A nő ezt nem nagyon fogja bevállalni érted. Mert ők egyszerüen ilyenek.


Nekem pl nagyon visszataszitó, amikor ilyen párocskákat látok, ahol pont ezt cisnálják, amit te leirtál. Halál unalom és a csajon jön ki leginkább az unalom, mert ők ilyen érzelmi lények, és ők érzékenyebbek az iylesmire.


Sokkal jobban pörögnek a randik, ha megvan az a kis szexuális feszkó, ami viszi az egész dolgot előre. Másképp csak két gátlásos tinédzser vagytok, és nem férfi plusz nő.


Szóval szerintem sztornózd ezt a hozzáállást légyszives, saját érdekedben és viselkedj ugy, mint akinek vannak tökei, ok?


Nekem is rettenetes problémáim voltak a csajozással: BME gépészre jártam, stréber voltam, csúnya, passzív-aggrésszív, szociálisan rejektív, bunkó, flegma, lusta, depressziós. De azóta végigszoptam dolgokat, úgyhogy nem a levegőbe beszélek. Mondjuk én nem a jólnevelt kedvesfiú állapotból indultam, ugyhogy a te bajaidat nem érzem át.

2013. nov. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik az ötlete! Lány vagyok és úgyis ritkán van lehetőségem kiruccanni. Meg aztán randin én is szorongok egy kicsit, pedig 22 éves nő vagyok. Mi a baj ezzel?
2014. jan. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!