Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek, ha nincs ideje...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha nincs ideje randizni?

Figyelt kérdés
El szeretnék hívni egy lányt randira, de a probléma az, hogy egész nap dolgozik(sulis gyakorlat), estére pedig már fáradt. Régebben próbálkoztam már, de akkor sem ért rá. Viszont tudom, hogy hol dolgozik, csak nem szeretnék oda menni nehogy tolakodásnak vegye. Erre valami ötlet?

2013. okt. 31. 16:35
 1/9 anonim ***** válasza:
ismerős helyzet:D
2013. okt. 31. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem csak le akar koptatni. Ha akarna tudna időt szakítani rád. A párom két egyetemre jár, gondozza az anyukáját és így is van ideje rám.
2013. okt. 31. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Emberek ***** válasza:

#2 osztom!

Ha nagyon akarná meg tudná oldani. Így azt mondom hagyjad a fenébe majd lesz másik

2013. okt. 31. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Azt mondta nem erről van szó, és egyébként tudom is, hogy a meló miatt nincs ideje. Amikor fb-n beszélünk, akkor teljesen jól elvagyunk.
2013. okt. 31. 16:54
 5/9 anonim ***** válasza:
És a face-s beszélgetést miért nem élőben bonyolítjátok le?
2013. okt. 31. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha jobban néznél ki, ráérne.
2013. okt. 31. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Azért, mert közös ismerősökön keresztül ismerkedtem meg a lánnyal, és még nem találkoztuk.
2013. okt. 31. 17:05
 8/9 Emberek ***** válasza:
Én is így ismertem meg a volt barátnőmet. Közös ismerősünk volt, aztán elkezdtünk Facen beszélgetni, és kb 1 hónapra a megismerkedésünkre találkoztunk "csak"
2013. nov. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 perfect li(f)e ***** válasza:
Mindenkinek arra van ideje,amire szakít magának...Ha nem szeretne találkozni,nem lesz. Ha felkelted az érdeklődését,ha este 9kor végez is,rá fog érni..
2013. nov. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!