Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » GYIK-esek közül van itt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

GYIK-esek közül van itt olyan, akivel randiznál, összejönnél?

Figyelt kérdés

Korát, nemét írd le, vagy a nickjét, ahogy tetszik (mert népességcsökkenés van, hadd szaporodjunk, hátha... :-D).


Saját kor, nem is jöjjön. Pl. Shemale/Ókor


2013. okt. 30. 20:22
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Igen, és együtt is élünk! :)
2013. okt. 31. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Denna Úrnőt én is kipróbáltam, hát mit mondjak, valóban veszélyes figura. Ugyan a szájszagáról nem tudok nyilatkozni, mert csak a műszert fényezte, illetve hátulról pakoltam, de egész jó buksza. Mondjuk némiképp levon az értékéből, hogy Nyugat-Európában vonaglik az idős tatáknak, havi nettó 3400 euróért, de mivel ők már nem tudják kielégíteni, én megtettem helyettük. Denna, ha vagy, írj, megcsinállak úgy, mint tavaly,amikor 2 napig sajgott a nunid!
2014. jan. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!